15 odborných tipů, jak si udržet zájem chlapů o vás

Foto: Unsplash

15 odborných tipů, jak si udržet zájem chlapů o vás

Potkala jste skvělého muže a teď si ho nechcete nechat proklouznout mezi prsty. Nejdříve se ujistěte, že se k sobě hodíte.

Představte si sebe jako cedník a jeho jako špagety - nechcete přece, aby proklouzl dnem do dřezu! Takže klidně hoď nudli na zeď a uvidíš, jestli se přilepí.

Pokud se k sobě hodí a ty chceš, aby to fungovalo dlouhodobě, budeš muset vědět, jak udržet zájem chlapa.

Jak ho tedy udržet na uzdě? Řiďte se následujícími tipy odborníků, abyste udržela jeho pozornost na vás a váš vztah nezevšedněl:

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

1. Nesnažte se dokázat, že jste lepší než on.

Jste-li generální ředitelka a zakladatelka nejžhavější korporace na výrobu dortíků, nezamiluje se do vás proto, že vaše bankovní konto nebo váš úspěch je větší než jeho. Pokud jste chytrá, určitě byste na tuto skutečnost měla být hrdá a nechat tuto svou stránku vyniknout, ale nemusíte ho ohromovat svou mozkovou kapacitou.

Možná mu dokážete nakopat zadek ve Scrabble, ale většina mužů se do ženy nezamiluje kvůli jejímu obřímu mozku; zamilují se do jejího srdce.

Naproti tomu mu ukažte celou škálu svých úžasných vlastností (jen ne všechny najednou).

2. Zůstaňte trochu tajemná a nechte si některé věci pro sebe.

Nemusíte mu vylíčit každý detail toho, jak jste se bavila, když jste byla v létě 99 na studentském výměnném pobytu v Guatemale. Můžete mu však říct, jak jste nadšená z vašich nadcházejících plánů.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Randění není o tom, že někoho poučíte, ale o tom, že se s mužem spojíte na jiné úrovni. Pokud jste samý mozek a žádné srdce, tam také zůstane.

Chcete, aby se opravdu zaměřil na váš mozek a drby, nebo na něco jiného? Já hlasuji pro něco jiného - a to souvisí s vaší podstatou

3. Nezapomínejte na lehkost a zábavu, jak je to jen možné.

Odlehčete se! Když chodíte s novým mužem, nezapomínejte se při vzájemném poznávání bavit. Žádné Debbie Downers, prosím!

Podívejte se na zkušenost s poznáváním očima dítěte. Vzpomínáte si, jaké to bylo být dítětem, které si dělalo blátivé koláče nebo si hrálo na převlékače? Na špinavé věci můžete prozatím zapomenout, ale až se budete chystat na rande s touto novou kočkou, nezapomeňte si hrát na převlékání.

Dejte si bublinkovou koupel, pusťte si hudbu a udělejte si z přípravy rande před schůzkou sami se sebou. Tak se budete cítit plná energie, krásná a ženská, až vás vyzvedne.

4. Udělejte si čas na své přátele - každý zvlášť.

Nezapomínejte na své přátele. Když je láska ve vzduchu, někdy zapomenete na ty, kteří vám vždycky kryli záda. Nezavrhujte svou nejlepší kamarádku a její každoroční svíčkovou party v sobotu večer.

Každý den nemusíte trávit se svým novým přítelem. V pátek můžeš být s ním a druhý den s kamarádkami.

Muži mají vždycky rádi, když se svět ženy netočí kolem toho jejich, protože je na ně vyvíjen menší tlak! Kromě toho musí mít večer, kdy může být sám nebo s kamarády. Takže se můžeš bavit i ty.

5. Jak se máš? Udržujte věci svěží - není nic lepšího než vůně ženy.

Udržujte sebe i svůj byt v chutné vůni. Muži milují, když žena nevoní jako, no ... jako muž. Vygooglovala jsem si "vůně, které mají muži rádi" a zjistila jsem, že muži mají rádi, když voníte lahodně - myslete na vanilku, citrusy atd.

Pokud skončíte u sebe doma, je dobrým plánem zapálit nějaké voňavé svíčky. Když zapálíte tu sójovou svíčku s čokoládovými sušenkami z večírku, vyvolá to v něm chuť ... a nejen na sušenky.

6. Pochvalte jiné ženy.

Pokud jste se svým přítelem venku a on náhodou nechá oči na kolemjdoucí ženě, můžete se ozvat autentickým: "Je tak krásná, že?" "Ano, je." "Ano, je." "Ano, je. Můžete z toho mít dobrý pocit, protože se rozhodl, že tam bude s vámi a ne s ní (nebo s někým jiným).

Tím mu ukážete, že si věříte a nehodláte vyšilovat, když se mu bude zdát atraktivní jiná žena. Muži jsou nastaveni tak, že mají oči na stopkách, aby se chránili, a krásná žena šla náhodou kolem. Je to jen jeho vnitřní jeskynní muž, který se probouzí.

Nezatloukejte jeho přirozené instinkty palicí, protože přijdou chvíle, kdy se s jeho vnitřním jeskynním mužem budete setkávat více než ráda... pravděpodobně za zavřenými dveřmi.

7. Mějte ráda především sama sebe - neohýbejte pro něj záda.

Pokud jste se přistihla, že se kroutíte a snažíte se být někým, kým nejste, přestaňte s tím! Bez toho, abyste milovali sami sebe, je pro vás opravdu těžké nechat se milovat někým jiným.

Podívejte se na sebe každý den a milujte především sami sebe. Dělejte jen to, co vám dělá dobře, a to vám pomůže cítit se pevně v sobě i ve svém novém začínajícím vztahu.

8. Pusťte z hlavy zavazadla z minulých vztahů.

Když začínáte nový vztah, nechte minulost minulostí. Nedovolte, aby vám duchové minulých milenců a přítelů zaplnili mozek odpadky. Tak si udržíte zájem muže.

Pokud byl váš minulý manžel hráč a vy si představujete, že nový muž je stejný, nebude to dobré pro vás, pro něj ani pro vztah. Zavazadla ze starých vztahů vyhoďte do popelnice a nezapomeňte zavřít víko - a pořádně ho zavřete.

9. Jak se máš? Věřte v epickou lásku.

Udržet jeho zájem je snadné, pokud věříte v sebe a věříte v sílu lásky. Pokud v sebe nevěříte, nemáte nic. Proto si věřte. Vězte, že na vás čeká epická láska, která je hned za rohem.

10. Vyzkoušejte si, jak se vám daří. Pište mu jako chlap.

Může se zdát, že to nebude fungovat, ale někdy to, že mu oplatíte, jak vám píše, udrží jeho zájem, protože vy dva můžete mít stejné textové návyky a styl komunikace.

11. Nechte se namlouvat.

Namlouvání může být vaší odpovědí, pokud jde o udržení zájmu kluka, protože ho můžete pozvolna poznávat, což může potenciálně způsobit, že se do sebe vy dva možná zamilujete, když s vámi bude trávit více času.

12. Udržujte ho ve střehu.

Nebuďte mu stále k dispozici. Snažte se být spontánní, když se vy dva setkáte, a udržujte ho v napětí tím, že si domluvíte speciální rande doma nebo uděláte rezervaci v nové skvělé restauraci, kterou jste oba chtěli vyzkoušet.

Pozvěte ho k sobě a překvapte ho romantickým večerem s vínem a spoustou flirtování, abyste vše okořenili.

13. Projevte zájem o jeho oblíbené věci.

Muž vždy ocení, když kvůli němu žena udělá kompromis, i když jde o něco, o čem ví, že to nesnášíte, ale je ochotná to s ním zkusit. Může to být třeba to, že s ním půjdete na výlet, navštívíte s ním knižní sraz nebo společně pojedete do jeho oblíbeného města, které si možná rozmyslíte.

14. Dejte mu najevo, že jste si ho vybrali.

Dejte svému muži najevo, že má dobrý pocit z toho, jak si u vás stojí. Jednou za čas mu připomeňte, že jste mu vděčná za to, že si vybral právě jeho místo jakéhokoli jiného muže, se kterým byste se mohla scházet, a ujistěte ho, že váš vztah je silnější než kdykoli předtím, a možná mu dokonce řekněte velké slovo na L, pokud jste na to připraveni.

15. Ujistěte se, že váš vztah je silnější než kdykoli předtím. Mějte život mimo váš vztah.

Pokud váš partner tráví více času mimo váš vztah než vy, pak je to znamení, že máte udělat totéž, protože žít život, který se prostě netočí jen kolem hlavního muže vašeho života, je důležité.

Muži také ocení, když to žena umí a nedusí ho ve vztahu.

Jak si udržet zájem chlapa přes textové zprávy?"

V dnešní době probíhá velká část naší komunikace prostřednictvím textových zpráv a DM.

Je také těžké udržet zájem muže zejména při psaní textových zpráv a někdy musíte psát jako frajer, abyste si ho získala.

I když změna způsobu psaní textových zpráv může být mimo vaši komfortní zónu, stojí za to to zkusit a pak můžete podle toho, jak vám odepisuje, zjistit, zda má zájem.

Klíčem k tomu všemu je, aby se klukovi po tobě stýskalo - nepřítomnost dělá srdce citlivějším.

Aby se klukovi po tobě stýskalo, musíš ho přimět, aby na tebe pořád myslel. Existuje mnoho způsobů, jak toho docílit, ale jedno musíte pochopit: jde o to, abyste ho pronásledovala a udržovala, abyste si udržela zájem svého muže nejspíš i v dlouhodobém vztahu.

Muž naprosto miluje, když se oba navzájem dělíte o svou zranitelnou stránku a přijímáte a podporujete se navzájem, a brzy se vám podaří uchvátit srdce svého muže.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: