15 znamení, že vy dva jste si prostě souzeni

Foto: Unsplash

15 znamení, že vy dva jste si prostě souzeni

I když jste do někoho bláznivě zamilovaní, může být často těžké zjistit, zda je pro vás "ten pravý".

Jak víte, že to za rok nebudete cítit jinak? Nebo za deset let? Za celý život?

Rozhodování o tom, zda se dokážete někomu oddat, je hluboce osobní a každý má jiná kritéria. Stejně jako u každého verdiktu musíte začít posouzením důkazů.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Jste spřízněné duše? Spřízněné duše?

Co znamená, když je vztah předurčen k tomu, aby byl?

Vztah, který je předurčen k tomu, aby byl, nemusí nutně znamenat, že bude zcela bez námahy. Všechny vztahy vyžadují úsilí obou stran, aby fungovaly. Těm, kteří říkají, že láska je snadná, říkám: BS. Protože láska není snadná, je těžká a chaotická a někdy skončíte s pláčem úplně sami v koutě s půllitrem zmrzliny.

Ale jsou chvíle, kdy najdete někoho, kdo je ochotný vám také pomoci poskládat kousky, díky kterým vztah prozáříte a zazáříte láskou.

Mnozí se na lásku a vztahy dívají, jako by byly spjaty s osudem, což znamená, že pokud vám je s danou osobou souzeno být, pak se to stane, aniž byste museli dotyčného člověka namotávat nebo se zabíjet ve snaze přimět ho, aby si vás všiml.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Ve skutečnosti, pokud je vám něco souzeno, neznamená to, že byste se měli snahy o tuto osobu úplně vzdát. Pokud o někoho stojíte, jděte za ním (samozřejmě konsensuálně a nestalkersky).

Já pevně věřím v názor J. M. Barrieho "pokud to tak má být", protože si stále ráda myslím, že spřízněné duše existují a že moje osoba si najde mě nebo nemocný najde mou osobu. Ale ostatní si myslí něco jiného, je to opravdu jen o tom, jakým způsobem chcete hrát hru.

Jak poznáte, jestli to tak má být?

Konečně se můžete uvolnit a zjistit to pomocí níže uvedeného seznamu pozitivních znamení.

Poznámka: Nemusíte si zaškrtnout všechny tyto body, abyste si byli někým jistí, ale pokud můžete na několik z nich říct ano, našli jste někoho velmi výjimečného a možná i samotnou pravou lásku.

Tady je 15 znamení, která naznačují, že jste si souzeni.

1. Jaké je vaše předurčení? Říkáte mu věci, které nikomu jinému neříkáte.

Nemyslíme tím, že něco vyblekotáte poté, co jste vypili příliš mnoho merlotu, ale touha říct někomu intimní detaily ze svého života znamená, že mu důvěřujete - což je hlavní součást úspěšné dlouhodobé lásky.

2. Dovolíte mu, aby vás viděl ve slabých chvilkách.

Je snadné být s někým šťastný, když se cítíte dobře v životě. Ale co když se vám zrovna nedaří?"

Chcete se s ním vidět, když vám nezvýšili plat, umřela vám kočka nebo jste měli špatný den? V těžkých chvílích by vám měli být útěchou, ne přítěží.

3. Respektujete je.

Nechcete měnit podstatu toho, kým je. Možná vás v každodenním životě iritují některé věci, jako že trvá na tom, aby nosil své oblíbené tričko, jedl k večeři cereálie s cukrem nebo se díval na sobotní kreslené pohádky, ale máte ho prostě a jednoduše rádi.

4. Chcete, aby se seznámili s vašimi rodiči.

Cítíte se hrdí na to, jací jsou, a chcete se jim pochlubit, na rozdíl od pocitu, že je musíte omlouvat.

5. Chcete, aby se s vámi setkali. Dokážete si představit společnou budoucnost.

Nemusíte mít vybraná jména pro své budoucí děti, ale měli byste pravidelně nechat svou mysl zabloudit k představě společného života.

6. Nebojíte se spolu nesouhlasit.

Víte, že i když se pohádáte, vyslechnou vás a nesmetou vás ze stolu. Berou vás vážně, i když si myslí, že se mýlíte.

Psycholožka/medička Elizabeth Hunter Diamondová si klade otázku: "Má tento člověk růstové myšlení, pokud jde o vztah? Vnímají (oni i vy) vztah jako příležitost k individuálnímu i párovému růstu? Protože bez ohledu na to, jak blažené vaše namlouvání může být, budou se na cestě objevovat konflikty a výzvy."

Diamondová pokračuje: "To, že má růstové myšlení, znamená, že je odhodlán pracovat společně, naplňovat vaše interakce zvědavostí a soucitem a prohlubovat vaši intimitu. Pokud jsou ochotni společně čelit neuspořádanosti života a vztahu z hlediska růstového myšlení, váš vztah je skutečně předurčen k tomu, aby byl!"

7. Chcete vyřešit své zásadní rozdíly.

Pokud máte zásadní rozdíly, které ovlivní vaši společnou budoucnost - například rozdílné názory na náboženství, peníze nebo něco jiného - chcete je vyřešit a věříte, že můžete dospět k rozumnému závěru, který uspokojí vás oba.

8. Smějete se spolu.

Smích je jedním z nejjednodušších životních potěšení. Rozhodně byste se měli umět navzájem rozesmát.

9. Vždycky se můžete smát. Neuvěřitelně, naprosto, překvapivě vás přitahuje.

Fyzická chemie je nepopiratelně důležitou složkou zdravého vztahu. A pokud nejsou krásní nebo pohlední v klasickém slova smyslu, je to ještě větší důvod, proč si myslet, že je to ten pravý.

10. Jak se vám líbí? Je v pořádku být v jeho blízkosti potichu.

Nemusíte mít pocit, že musíte prostor mezi vámi vyplnit povídáním nebo jinou interakcí. Místo toho pociťujete snadnou útěchu.

11. Jak se cítíte? Cítíte se v jejich přítomnosti sami sebou.

Nemáte pocit, že byste museli upravovat své myšlenky; nejste rozpačití ani úzkostní.

12. Jak se cítíte? Potřebujete je ve správné míře.

Toužíte po nich, ale ne příliš. Určitá potřeba je dobrá, ale přílišná potřeba plodí nespokojenost.

13. Jaké jsou vaše potřeby? Necítíte se příliš žárliví.

Nevadí vám, že chodí ven se svými přáteli, aniž byste se museli vždycky přidávat. Necháváte jeden druhého, aby měl svůj vlastní život a koníčky.

14. Víte, že se vám to líbí? Máte pocit, že z vás dělají lepšího člověka.

Díky nim se cítíte chytří, zábavní, atraktivní, kreativní a jako nejlepší verze sebe sama. Máte pocit, že vyzdvihují a doplňují ty nejlepší stránky vaší osobnosti.

15. Máte pocit, že se vám daří. Prostě vás chápou.

Někdy je to tak snadné. Máte pocit, že chápou nějakou vaši podstatnou část, kterou nedokážete vysvětlit nebo vyjádřit. Je to hřejivý, příjemný pocit, který byste měli mít u osoby, kterou si plánujete vzít nebo s níž chcete strávit život.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: