25 příznaků, že vás váš bývalý chce zpět a nemůže na vás přestat myslet

Foto: Unsplash

25 příznaků, že vás váš bývalý chce zpět a nemůže na vás přestat myslet

Hledáte známky toho, že vás váš bývalý chce zpět? Pochopte, na co se zaměřit, a vymyslete svůj další postup. Vzít ho zpět, nebo jít dál?

Rozchod je dost špatný, ale vypořádat se se smíšenými signály od bývalého po něm? Můžete to opravdu s jistotou říct nebo vyčíst znamení, že vás váš bývalý chce znovu do svého života?" Mohlo by vám být odpuštěno, že cítíte jen zmatek.

Je prostě znuděný svým životem, nebo vás opravdu chce zpět? Proto je třeba znát tato znamení, abyste nakonec nebyli rozpolceni v tom, jaké kroky podniknout. Vztah se po rozchodu může ubírat mnoha směry a nikdy není snadné zjistit, kam váš vztah směřuje.

Proč se bývalý vrátí?

Pokud jste to nikdy nezažili na vlastní kůži, pak budete jen těžko věřit, že se bývalý čas od času vrací. Upřímnou pravdou však je, že ne vždy se přes minulé vztahy přechází tak snadno.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Pokud důvodem vašeho rozchodu nebyla toxicita nebo zrada, pak jsou tu vždycky myšlenky na to, co kdybyste to zkusili znovu.

Možná byl jen špatný čas nebo jste tehdy oba nebyli připraveni zvládnout zralost vztahu, což je důvod, proč se bývalí vracejí, když si myslí, že jsou připraveni.

Tyto však nejsou jediné důvody. Bývalí se mohou vrátit také proto, že se nudí, nebo ještě hůř, protože si nedokázali najít někoho lepšího, než jste vy. Proto může být velmi užitečné uvědomit si známky toho, že vás váš bývalý chce zpět.

Známky toho, že vás váš ex chce zpět do svého života a že mu chybíte

Když dojde na věc, činy budou vždy mluvit hlasitěji než slova. Podívejte se na všechny známky toho, že vás váš bývalý chce zpátky do svého života, a doufejme, že vám pomohou zjistit, co s tím máte dělat.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

1. Jaké jsou příznaky toho, že vás váš bývalý chce zpátky? Dilema ohledně randění

Jedním z evidentních znaků, že vás váš bývalý chce zpět, je, pokud je od vašeho rozchodu nezadaný. I když se pokoušeli s někým chodit, vždy to drželi v pozadí.

Pravděpodobným důvodem, proč se chtějí pochlubit svým statusem nezadaného, ale ne připraveného k seznámení, je dát vám najevo, že stále okupujete jejich srdce a že jsou připraveni na vás počkat. Nejsou připraveni na rande *pokud to ovšem nejste vy*.

2. "Nejste připraveni na rande? Dávají najevo, že jim chybíte

Dává váš bývalý najevo, že se o svůj pochmurný postoj dělí se všemi ostatními na světě? Nezapomeňte jednou za čas zkontrolovat jejich platformy na sociálních sítích a zjistit, zda nenápadně nevzpomínají na váš vztah.

Možná na Twitteru zveřejnili písničku, kterou právě poslouchají, nebo navštívili místo, kde jste se dříve scházeli. Může to být nenápadné, ale určitě čekají, až si toho všimneš.

3. Ty trapné hovory

Pokud tě tvůj bývalý chce zpátky, bude ti volat častěji než běžný přítel. Nezáleží na tom, jakou mají výmluvu, chtějí si prostě najít jakýkoli důvod, aby s vámi mohli mluvit. Dokonce i když chcete zavěsit, prostě konverzaci o něco déle protahují.

Děsivé? Ano. Smutné? Určitě. Je zřejmé, že pokud k někomu stále něco cítíte, uděláte cokoli, jen abyste s ním mohli mluvit.

4. Stále se k vám chovají vřele

Jedním z jasných znamení, že vás váš bývalý chce zpět, je, když se i po rozchodu chová velmi vřele a přátelsky. Normální reakcí by bylo, kdyby se cítil zraněný, nebo dokonce mírně odstrčený a podrážděný vaší přítomností.

Pokud se k vám váš bývalý stále chová stejně vřele a s hlubokými zamilovanými pohledy, pak byste měli začít dvakrát přemýšlet o jeho citech a záměrech vůči vám.

5. Jaké je vaše chování? Jsou až příliš dotýkaví

Exmanželé, kteří mají rádi svou bývalou, jsou vždy velmi dotýkaví a při každém dotyku se dlouho jemně popásají. Zaručujeme vám, že si to jen nevymýšlíte a váš ex k vám pravděpodobně stále něco cítí.

Dejte si pozor na příznaky, jako jsou náhodné dotyky nebo dlouhotrvající doteky.

Pokud vás váš bývalý nemá rád, pravděpodobně by se vás nedotkl ani baržovou tyčí. To je opravdu velký ukazatel toho, že k vám váš ex něco cítí.

6. Jaké jsou vaše pocity? Mluví o svých pocitech

Exmanželé, kteří se těžko vzpamatovávají, vždy mluví o pocitech se svými bývalými partnery. Nemusí to ani nutně znamenat, že mluví s vámi, ale třeba se svěřují svým přátelům, rodině nebo spolupracovníkům.

Pokud máte společného přítele, využijte toho ve svůj prospěch a zeptejte se, zda o vás stále mluví. Pokud je odpověď konkrétní ano, pak je tu vaše odpověď.

7. Ach, ty vzpomínky

Připomíná vám váš bývalý vaše staré výročí nebo to místo, kam jste oba pořád chodili? Opravdu není důvod, proč by měl vzpomínat, pokud k vám stále něco cítí a chce vás zpátky.

Toto je jedno ze znamení, že vás chce váš bývalý zpátky, na které byste si měli dát opravdu pozor.

8. Vědí toho o vašem životě hodně

Pokud vás chce váš bývalý zpátky, je pravděpodobné, že už o vás ví všechno, i když jste mu nic neřekli, když jste na něj narazili. Možná sledují tvé účty na sociálních sítích nebo účty tvých nejlepších přátel.

Ať už dělají cokoli, zjevně mají přehled o všem, co se týká tvého života. I když je zasvětíte, jsou to jen nepodstatné detaily, protože ty důležité už znají.

9. Jaké jsou vaše informace? Svazování volných konců

Zavolal vám někdy váš bývalý a mluvil s vámi o chybách, kterých se ve vztahu dopustil, a o tom, že všechno mohlo být úplně jinak, kdyby se ve prospěch vztahu změnil dříve?

Pokud se s vámi snaží svázat volné konce tím, že buď převezme odpovědnost za minulost, nebo se omluví, možná má zájem se k vám vrátit. Jedinou otázkou je, zda vy?

10. Říkají vám, že jim chybíte

Chcete znát jedno z největších znamení, že vás váš bývalý chce zpět? Pak je to právě tohle. I když činy stále mluví hlasitěji než slova, není lepšího znamení, než když řekne, že mu chybíte.

Pokud váš bývalý mluví o tom, jak mu chybí, že je s vámi, nebo že s vámi tráví čas, nebo pokud se vyjadřuje, jak vřele k nepovedenému vztahu cítí, je pravděpodobně čas, abyste začali uvažovat o tom, zda byste se ke svému bývalému chtěli vrátit. *nebo je samozřejmě zablokujte!*

11. Šíří dobré slovo

Pokud se bývalému stýská a chce vás i po rozchodu, pravděpodobně se setkáte s mnoha přáteli vašeho bývalého, kteří za vámi přijdou a tajně vám prozradí, jak moc se mu po vás stále stýská a jak moc vás chce. Možná vás dokonce povzbuzují, abyste se k bývalému vrátili!

12. Víte, co se děje? Jsou vám na zavolání

Je váš bývalý vždy k dispozici, aby s vámi mohl být bez ohledu na to, kdy mu zavoláte nebo o jakou laskavost ho požádáte? Buďme upřímní, lidé, kteří se vyrovnali se svými bývalými, nesedí a nečekají, až jim jejich bývalý milenec vyřídí nějaké pochůzky - jdou dál.

To je jedno z jasných znamení, že vás váš bývalý chce zpět. Koneckonců, proč by se měli rozcházet a vykonávat pro svého bývalého laskavosti? To prostě není normální chování od někoho, kdo k vám nic necítí.

13. Jaké jsou vaše pocity? Výbuchy vzteku

Je to zábavné sledovat, pokud už nejste zamilovaní, ale pokud se na to podíváte z pohledu vašeho bývalého, je to dost smutná věc. Pokud váš bývalý projevuje vztek nebo frustraci, když s vámi někdo flirtuje nebo když si spokojeně povídáte s někým opačného pohlaví, je zřejmé, že žárlí a závidí!

Pokud vidíte ve tváři svého bývalého napsanou rozmrzelost nebo pokud na vás vyjede nebo napíše něco hrubého, je celkem jisté, že máte stále háčky hluboko v jeho srdci.

14. Co se děje? Existují velké náhody

Stává se vám, že tu a tam z ničeho nic narazíte na svého bývalého? Pokud se to stává zřídka, jde pravděpodobně o náhodu. Pokud se z toho ale začne stávat pravidelná záležitost, je pravděpodobné, že váš bývalý má na své straně společného přítele, který vašemu ex říká vše o vašich každodenních plánech.

V podstatě máte stalkera, který na vás každou chvíli narazí. Samozřejmě to není strašidelné, pokud ke svému bývalému stále něco cítíte.

15. Dávají to najevo, když jsou opilí

Chlast je tekutá odvaha a rozhodně pomůže vašemu ex říct všechny ty věci, které obvykle za střízliva blokuje.

Pokud zjistíte, že vám váš ex opilý každou chvíli volá a vykřikuje, co mu srdce ráčí, možná vás stále miluje. Koneckonců, všichni jsme někdy opilí volali svému bývalému, že?

16. Touží po vaší pozornosti

Zírá na vás někdy váš bývalý stejně jako Kocour v botách, když odejdete, řeknete něco ošklivého nebo začnete chodit s někým jiným?

Pokud váš ex mrká velkýma vodovýma očima, smutně na vás hledí a působí opravdu sklesle a zranitelně, když mu nevěnujete pozornost nebo ho ignorujete, pravděpodobně touží po vaší pozornosti.

To je jedno z jasných znamení, že vás váš ex chce zpět a nehledá nic jiného než vaši lásku.

17. Jaké je vaše chování? Konverzaci zahajují jako první

Jedním ze znaků, že vás váš bývalý chce zpět, je, když konverzaci zahajuje jako první. Ať už vám píše, volá nebo s vámi komunikuje na sociálních sítích, nikdy nezklame a udělá první krok.

V porovnání s bývalým, kterému na vás nezáleží, se při prvním kroku nestará o svou image nebo ego. Opravdu si s vámi chtějí jen popovídat.

18. Jaké jsou jejich cíle? Sdílejí podrobnosti ze svého života

I když se jich neptáte, snaží se vás informovat o všem, co se děje v jejich životě od doby, kdy jste se rozešli. Dokonce ani ne ve stylu nezávazné konverzace, ale skutečně vás informují o tom, co se děje.

Neváhají vám sdělit důležité podrobnosti, jako byste z jejich života nikdy neodešli.

19. Jak se vám daří? Otevřeně hovoří o tom, co se stalo

Lidé jsou po skončení vztahu jen zřídka konfrontační, pokud je jeden z nich nepodvedl.

Pokud šlo o vzájemný konec, volají vám stále nebo vám píší SMS s otázkou, proč vztah musel skončit nebo jaké by to bylo, kdybyste se k sobě znovu vrátili? To není snaha o uzavření vztahu, to vám váš bývalý doslova říká, že se k vám chce vrátit.

20. Nenápadně vás zvou na schůzku

Očividně to není jasnější než toto. Pozvání na rande nebo na schůzku je jedním z největších znamení, že vás váš bývalý chce zpět. Činy mluví hlasitěji než slova, pamatuješ?"

Ať už jde o obyčejnou pochůzku nebo návštěvu kavárny za rohem, snaží se ti dát najevo, že to chce znovu zkusit, aniž by to bylo příliš okaté. Otázkou je, zda jste ochotni tuto šanci znovu využít.

21. Víte, že se vám to nelíbí? Stále se jim líbí vaše fotky a aktualizace na sociálních sítích

To je pravděpodobně nejzjevnější známka toho, že vás vaše bývalá chce zpět. Může to však také dělat jako prostředek, jak si udržet přízeň po obzvláště špatném rozchodu.

Pokud se vašemu bývalému i nadále líbí všechny vaše fotografie a aktualizace, je dost velká šance, že se mu stále líbíte. Proč by jinak vybočovali z cesty a dál je lajkovali?

22. Jaký je váš názor? Nikdy si z vašeho bytu nevyzvedli své věci

I když jste jim několikrát řekli, aby si své věci vyzvedli, a oni to prostě odmítli, může to mít nějaký důvod. Možná jen chtějí, abyste si je ponechali. Možná chtějí mít důvod přijít za vámi, kdykoli se jim zachce.

Pokud se ke svému bývalému vůbec nechcete vrátit, doporučujeme, abyste věci odvezli k nim domů. Tímto způsobem to nebudou moci použít jako záminku k tomu, aby s vámi mluvili.

23. Vaši přátelé vám řeknou, že se na vás ptali

Toto je jedno z největších znamení. Když se přistihnete, že se ptáte: "Chce mě můj bývalý zpátky?", pomůže vám to poznat, že ano.

To, že se na vás přátelé ptají, znamená, že chtějí vědět, co děláte. Chtějí se zapojit. Proč by to dělali, kdyby vás nechtěli zpět?

24. Stále s vámi flirtují

Vaši bývalí s vámi mohou flirtovat stále. Buď budou tak nešikovní, že vás budou zcela ignorovat, nebo s vámi budou flirtovat jen proto, že vás chtějí zpátky. Když konverzace s nimi mají tendenci vždy skončit flirtem, určitě vás chtějí zpátky.

Pokud je nechcete zpátky, prostě konverzaci ukončete, když se snaží flirtovat. Vymluvte se a odejděte. Nikdy nechcete svého bývalého navádět.

25. Víte, že se vám to nelíbí? Vyjadřují obavy z jakýchkoli nových lidí, se kterými se scházíte

Toto obvykle platí pouze v případě, že jste se svým bývalým zůstali přáteli a mluvíte o tom, s kým se scházíte. Vašemu bývalému se nebudou líbit lidé, se kterými chodíte. To je prostě pravda.

A pokud dává jasně najevo, že nemá rád kohokoli, s kým chodíte, pak to může být proto, že vás chce zpátky. Chtějí být tím, s kým chodíš.

Chceš je zpátky?"

Musíme tě upozornit, že návrat k bývalému je málokdy řešením. Nejčastěji se stává, že chození s bývalým jen stagnuje váš život na několik dalších let, než si znovu uvědomíte, *že vy dva jste si nikdy nebyli souzeni.

Ale na druhou stranu je tu nekonečně malá šance, že by to mezi vámi dvěma možná mohlo fungovat i napodruhé! Pokud jste tedy ochotni dát svému vztahu druhou šanci, pak se pro jistotu podívejte na výše uvedená znamení.

Než se dostanete na konec seznamu, možná budete s jistotou vědět, že vás ve skutečnosti stále milují, stejně jako vy stále milujete a toužíte po nich.

Takže teď, když už víte, jak využít tyto příznaky toho, že vás váš bývalý chce zpět, co s tím uděláte? Zkusíte to znovu, nebo tentokrát nadobro odejdete?"

Zdroje: lovepanky.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: