18 znamení, že jste se zamilovali do své spřízněné duše

Foto: Unsplash

18 znamení, že jste se zamilovali do své spřízněné duše

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Pokud jste si někdy položili otázku: "Jsem zamilovaný?", nejste zdaleka sami.

Snaha identifikovat jasné známky toho, že se do svého přítele či přítelkyně zamilováváte, nebo pevný důkaz toho, že osoba, se kterou chodíte, je vaše skutečná, pravá spřízněná duše, je jedním z nejsložitějších aspektů romantických vztahů.

Klíč k pochopení vlastního milostného života však spočívá v tom, že si najdete prostor a jednoduše si dovolíte svobodně být, cítit a prožívat.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Čím více posuzujeme, odsuzujeme, nenávidíme a jsme netolerantní k různým aspektům sebe sama a svého života, tím méně tolerance máme k druhým, zatímco když přijímáme a akceptujeme celek sebe sama a svého života, a ne jen ty části, které nás činí šťastnými, jsme schopni stejnou lásku a přijetí poskytnout i druhým.

Jinými slovy, čím více milujeme a přijímáme své vlastní zvláštnosti a podivnosti, tím spíše rozpoznáme, co se děje, když se do někoho zamilujeme.

Pravá láska spočívá v tom, že rozšiřujeme svou osobní sféru tak, aby zahrnovala i druhé, a to děláme tak, že si vytvoříme větší prostor pro lásku k sobě samým.

Dovolíme-li existovat všem svým pocitům, aniž bychom si přáli ty, které jsou nám nepříjemné, umožníme druhým, aby nás na oplátku milovali.

Pokud tedy přemýšlíte, zda jste se zamilovali (nebo už jste se zamilovali), zde je 18 znamení, podle kterých už víte, že váš přítel nebo přítelkyně je vaše opravdová spřízněná duše.

1. Zamilovanost a láska. Záleží vám víc na tom, abyste měli vztah, než na tom, abyste měli pravdu.

Dělal jsem mnoho let neformální výzkum párů, které měly nejen dlouhotrvající, ale i naplňující vztahy. Jedno z nejlepších moudrých slov jsem dostal od ženy, která byla vdaná více než 60 let. Na otázku, v čem spočívá její tajemství, odpověděla: "Nechala jsem ho, aby si myslel, že je pánem."

Vztahy se zhoršují, když se z nich stane boj vůle. Váš vztah by měl být bezpečným přístavem bezpečí a podpory, ne bojištěm na nepřátelském území.

2. Přijímáte nedokonalosti svého partnera.

Existují různé stupně perfekcionismu, i když každý z nás ho má alespoň trochu. Je důležité usilovat o dokonalost a nespokojit se s partnerem jen proto, že s někým chcete být. Usazování se vám vždycky vymstí a časem podkopává vaše sebevědomí.

I když najdete člověka, se kterým chcete strávit život, budete vystaveni jeho nedokonalostem, což může být někdy těžké zvládnout.

A přiznejme si, že nedokonalosti některých lidí prostě nejsou pro vás a to je v pořádku!

3. Trpělivě necháváte vztah vyvíjet.

Dospěli jste k poznání, že vynucování věcí by rozvíjející se lásce mezi vámi dvěma jen uškodilo.

Vynucování a chytání se za slovo jsou známkou strachu a zoufalství. Zákon přitažlivosti k vám přivádí stejnou energii, jakou nesete, takže působení z negativního stavu vám přináší více negativity. Vynucování znamená nedostatek důvěry a vděčnosti, dvou nejvyšších a nejbohatších duchovních stavů. To, co je vaše, k vám přijde, pokud to dovolíte, ale nemůže se to dostat dovnitř, když máte zaťaté pěsti a lpíte.

Otevřenost a trpělivost s tím, jak se váš vztah vyvíjí, je známkou toho, že cítíte skutečnou lásku.

4. Uvědomujete si, že jste to vy, kdo se musí změnit, když jde do tuhého.

Je snadné upadnout do pasti myšlenky, že se druzí lidé musí změnit - že kdyby se chovali lépe, váš život by byl jednodušší - ale cesta je o změně sebe sama, ne druhých.

Pokud na sobě dokážete najít to, co se vám nelíbí na druhých, a uděláte na sobě změnu, kterou si přejete vidět na nich, změníte vztah nepřímo tím, že změníte způsob, jakým na vás reagují. Budou cítit vaši upřímnou snahu o vytvoření harmonických vztahů.

Především se budete vyvíjet na vyšší úroveň sami v sobě, což je jeden z hlavních účelů lásky a partnerství.

5. Jaké jsou vaše cíle? Podporujete potřeby svého partnera před tím, abyste dostali to, co chcete vy, když to chcete vy.

Když někoho milujete, chcete pro něj to nejlepší víc než to, co může udělat on pro vás. To je také logický způsob uvažování, protože vztah může být jen tak zdravý a láskyplný, jak zdraví a milující jsou oba lidé v něm.

Pokojenost vašeho milovaného pomáhá vytvářet zdravé partnerství pro vás oba.

Když zjistíte, že upřednostňujete jeho pohodu před svými konkrétními přáními, zamilováváte se.

6. Vaší hlavní prioritou je citové vyladění s partnerem.

Vztahy jsou z velké části založeny na jemné komunikaci mezi dvěma lidmi. Když se zamilujete, chcete poznat všechny nuance svého partnera a poskytnout mu to, co potřebuje, aby se cítil bezpečně a jistě. Způsob, jakým si vytvoříte bezpečí a jistotu, spočívá v tom, že se na něho citově naladíte.

Pochopení jeho vnitřního světa a jeho zpětné odrážení spolu s citlivostí k jeho potřebám a spouštěcím bodům je způsob, jak si vytvořit naladění.

Když se zamilujete, jste motivováni k tomu, aby se tento proces stal vaší prioritou.

7. Ceníte si rozvíjení vztahu více než toho, abyste zůstali zaměstnaní.

Vztahy se liší od těch snah, které zahrnují datum zahájení a ukončení. Zamilovanost vyžaduje, abyste spíše než bouchání úkoly zpomalili a užívali si každý okamžik a proces.

Vezměte věci den po dni. Musíte se smířit s tím, že nebudete plnit úkoly, a také s tím, že budete mít čas naslouchat vzkazům a znamením kolem sebe i ve svém nitru.

8. Dovolíte spolupráci, rovnováze, harmonii a vzájemnému respektu, aby se ujaly vedení.

Láska je obousměrná ulice. Kdykoli je číslo větší než jedna, může nastat harmonie nebo nesoulad, podle toho, jak se věci promíchají. Většina věcí ve vesmíru funguje v harmonickém rytmu, včetně lidského těla. Když je tělo v nerovnováze, onemocní, a totéž platí i ve vztazích.

Když se zamilujete, usilujete o harmonii se svým protějškem. To neznamená, že nikdy nedojde ke konfliktům. To by bylo nereálné a udržovalo by vás to ve stagnaci. Když však ke sporům dojde, jste vysoce motivováni k tomu, abyste zjistili, co vás to může naučit, a podle toho se učili a rostli, čímž znovu vytvoříte harmonii.

Každý další spor se stává plnějším, protože oba partneři tímto procesem rozšiřují svou schopnost milovat.

9. Jakmile dojde k rozchodu, můžete se s partnerem rozdělit na dvě části. Něco vám oběma připadá jako rodina.

Máte podobné zájmy a zázemí a člověk, se kterým sdílíte lože, vám při zamilovanosti připadá jako rodina.

Jste-li nějakým způsobem spojeni kmenem, generací nebo i jinou částí své identity, umožňuje vám to snadněji splynout v pocit jednoty a důvěrnosti.

10. V případě, že jste spolu v lásce, můžete se snáze spojit. Chcete žít a zemřít společně.

Když jste skutečně zamilovaní, splynete se svým partnerem. I když máte stále svůj nezávislý život, myšlenky a duši, část z vás se navždy změní, podobně jako když se stanete rodičem.

Nikdy se nemůžete vrátit k tomu, kým jste byli před nimi, ani to nechcete, a nikdy nechcete být bez nich. Není to tak, že byste chtěli být doslova spojeni v jeden celek, ale chcete zůstat spolu, i když uděláte přechod k odchodu z tohoto života.

11. Jak se vám daří? Uvědomujete si, že váš partner nevytváří vaše štěstí.

Jste již za fází, kdy jste si mysleli, že vás někdo učiní šťastnými. Víte, že jste to vy, kdo se musí učinit šťastným, a podle toho za to přebíráte konečnou odpovědnost.

12. Jste si vědomi toho, že se musíte stát šťastnými sami. Jste k sobě shovívaví.

Dlouhodobé blízké vztahy vyžadují hodně odpuštění, protože každý z nás má v sobě zlo. Ne takové zlo, které pochází z démonického zdroje, ale zlo způsobené nevědomostí, sebestředností, předsudky, zavazadly z minulosti a projekcemi.

Každý vám ublíží, a čím blíže k někomu jste a čím déle váš vztah s ním trvá, tím se množství a hloubka zranění zvyšuje.

Když jste schopni svému partnerovi odpustit, skutečně se do něj zamilujete. Každý máme jiný práh toho, co je odpustitelné a co ne. V konečném důsledku jste autoritou ve svém životě vy sami a musíte rozhodnout, co je a co není odpustitelné.

13. Víte, co je a co není odpustitelné? Vaše milování je hluboce duchovním a emocionálním zážitkem.

Když se spojíte do spojení, které přesahuje fyzické, zamilujete se.

Spojíte se s druhým člověkem způsobem, který je neviditelný, což je to, co je láska - neviditelná, ale velmi skutečná.

14. Jaké je vaše milování? Existujete v atmosféře důvěry.

Každá zrada, i ta nejmenší, je co nejdříve napravena. Můžete milovat někoho, komu nedůvěřujete, ale láska bude oslabená, protože budete žít ve strachu. Stejně tak pro vás bude velmi obtížné cítit se milováni někým, komu nedůvěřujete.

Zrada se mezi partnery děje nejrůznějšími nenápadnými způsoby a narušuje úroveň vzájemné lásky. Když se do někoho skutečně zamilujete, oba uděláte vše pro to, abyste si důvěru vytvořili a udrželi.

15. V případě, že se do někoho skutečně zamilujete, budete se snažit, abyste si důvěru vytvořili a udrželi. Máte společné hodnoty a plány do budoucna.

Bez společných hodnot a společné vize toho, co bude, nemá váš vztah kam směřovat.

Když se vaše hodnoty shodují a vidíte společnou budoucnost, vytváří to prostor pro to, abyste se mohli zamilovat.

16. Jakmile se vaše hodnoty shodují a vy vidíte společnou budoucnost? Spíše se smějete jejich nepříjemným vlastnostem, než abyste se cítili odpuzeni.

Jestliže vás v životě něco rozčiluje, budou vás rozčilovat i některé vlastnosti vašeho partnera. Kam se hnete, tam jste, takže všechny pocity, které ve vás vznikají, když jste svobodní, se ve vás budou objevovat i s partnerem.

Když se do někoho skutečně zamilujete, dokážete se jeho otravným vlastnostem zasmát, nebo je alespoň ve velké části oprášit. Pokud jsou vám natolik odporné, že je nedokážete tolerovat, pak do nich pravděpodobně nejste skutečně zamilovaní (a možná dokonce máte ke konkrétnímu chování, které vám vadí, nějaký potlačený odpor k sobě samým).

17. Jaké jsou vaše vlastnosti? Cítíte se citlivější než před seznámením.

Podobně jako rodič, když jste zamilovaní, cítíte se celkově zranitelnější a citlivější.

Jste zodpovědní za někoho jiného a jste vůči němu zranitelní. Vaše srdce je odhalené, a to je normální součást zamilovanosti.

18. Víte, že se zamilovanost projevuje i v jiných oblastech? Do vztahu investujete čas, emoce a energii.

Vkládáme energii do toho, co chceme vidět růst. Když do vztahu vkládáte energii, je to známka vaší naděje, že láska bude pokračovat.

Když do vztahu vkládáte energii, je to známka vaší naděje, že láska bude pokračovat.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash