Pokud nemá těchto 20 vlastností, není to váš spřízněný protějšek

Foto: Unsplash

Pokud nemá těchto 20 vlastností, není to váš spřízněný protějšek

Je snadné vyjmenovat, co vás na potenciálním partnerovi nepřitahuje, ale identifikovat vlastnosti, díky nimž je někdo dlouhodobě žádoucí, je o něco těžší úkol.

Když se konečně setkáte s někým, o kom si myslíte, že by mohl být "ten pravý", můžete si položit otázku: Je to ten pravý? Co přesně člověka kvalifikuje k tomu, aby splnil roli vašeho životního partnera?

Ne každý si před tím, než udělá ten rozhodující krok, projde mentální kontrolní seznam - někteří to prostě vědí. Ale bez ohledu na to, zda se rozhodnete řídit tímto instinktem, není na škodu ověřit si, že je to vaše spřízněná duše.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Chcete-li rozlišit mezi někým, kdo je dobrý jen pro tuto chvíli, a někým, vedle koho se chcete probouzet každý den po zbytek věků, zvažte následující seznam povahových a osobnostních rysů spřízněné duše. Pokud se ve vašem životě objeví někdo s těmito 20 vlastnostmi, nenechte ho odejít.

1. Víte, že je to někdo, kdo se vám líbí? Spřízněná duše podporuje vaše vášně a rozhodnutí.

Měla by být vaší největší roztleskávačkou a povzbuzovat vás v jakémkoli úsilí navzdory tomu, jak se jí to může dotknout.

2. Skutečná spřízněná duše přidává vašemu životu hodnotu.

Ne ve smyslu peněžní hodnoty - váš partner by měl přispívat kvalitou, která vás inspiruje k růstu, ať už to znamená, že je chytřejší nebo ambicióznější než vy. (Ale ujistěte se, že totéž můžete poskytnout i vy.)

3. Spřízněné duši vyhovuje být s vámi úplně hloupý.

"Do smrti" je dlouhá jízda, která by měla být naplněna těmi nejzábavnějšími okamžiky. Během této cesty by neměl mít problém být s vámi hravý nebo bez zábran odhalovat své vnitřní dítě.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

4. Spřízněná duše vás bude zbožňovat.

I když nejste ten, kdo potřebuje potvrzení, váš partner by měl dávat najevo, jak moc vás miluje a zbožňuje, aniž by vás nutně stavěl na piedestal.

5. Spřízněná duše vás bude zbožňovat. Spřízněné duše jsou ochotné dělat kompromisy.

Vy dva se nikdy nezhodnete na něčem, takže se ujistěte, že je otevřený i vašim potřebám a přáním.

6. Spřízněná duše se bude chovat stejně dobře i k vaší rodině.

Pokud váš partner projevuje nulovou úctu k vašim přátelům a rodině, je těžké to ignorovat, i když nemá problém projevit vám své uznání.

7. Spřízněné duše si váží vašich názorů.

Váš partner s vámi nemusí vždy souhlasit, ale měl by být schopen respektovat vaše názory (aniž by vám vnucoval ty své), přestože se liší od jeho vlastních.

8. Spřízněná duše bude mít ráda sama sebe stejně jako vás.

Nejlepším partnerem je někdo, kdo dokáže stát sám, aniž by byl neustále závislý na vaší společnosti nebo pozornosti. Měl by se cítit dobře sám se sebou a být naprosto bezpečný bez vaší přítomnosti.

9. Jaké jsou jeho nebo její vlastnosti? Spřízněná duše je důvěryhodná.

I když jsou všechny ostatní aspekty vašeho vztahu pevné, sílu pochybností je těžké zavrhnout. Problémy v budoucnu budou nevyhnutelné, pokud budete neustále pochybovat o jejich upřímnosti (a naopak).

10. Věřte, že se vám podařilo získat důvěru. Vaše spřízněná duše vás bude povzbuzovat, nikoli vyčerpávat.

Váš partner by vás měl nadchnout pro život a jeho nabídky. Nikdy by ve vás neměl vyvolávat špatný pocit ze sebe sama nebo jakkoli snižovat vašeho ducha.

11. Jaký je váš vztah? Spřízněné duše mají svůj život i mimo ten, který sdílíte.

Je důležité, aby váš partner pochopil, že máte svůj vlastní život, a aby vás povzbuzoval k tomu, abyste si užívali věcí i bez něj.

12. Jaký je váš život? Spřízněné duše nechovají zášť.

Přes všechny překážky na cestě by se váš životní partner měl snažit váš vztah zlepšit, a ne se zabývat případnými nezdary.

13. Jaký je váš vztah? Spřízněné duše ve vás probouzejí to nejlepší.

Váš partner by neměl provokovat vaše vnitřní nejhorší vlastnosti - pouze ty, které z vás dělají lepšího člověka.

14. Jaké jsou vaše vnitřní vlastnosti? Spřízněné duše vás milují celé.

To zahrnuje zejména vaše nedostatky. Vaše osobnostní rysy nejsou à la carte, takže by vás měl být schopen přijmout jako celek, s nedostatky i se vším všudy.

15. Jaké jsou vaše osobnostní rysy? Spřízněná duše dokáže nést odpovědnost.

Měl by být schopen odložit své ego a nést odpovědnost za případné chyby. Váš partner by je měl spíše přiznat, než svalovat vinu na někoho nebo něco jiného.

16. Jaké jsou vaše chyby? Spřízněné duše si dovolí být vůči vám zranitelné.

Komunikace se ukáže jako nejobrovštější výzva, pokud má jeden z vás postavenou zeď. Vaše drahá polovička by se měla cítit dostatečně pohodlně na to, aby se vám svěřila se všemi svými obavami a tajemstvími.

17. Jak se cítíte? Vaše spřízněná duše vás bude držet v šachu, aniž by vám diktovala.

Může být nudné, když s vámi někdo neustále souhlasí jen proto, aby vás nechtěl naštvat. Když vybočíte z řady, neměl by se bát vás zpochybnit a v případě potřeby by vás měl s respektem upozornit na vaše pochybení.

18. V případě, že se budete chovat jinak, měl by se vám věnovat. Vaše spřízněná duše vám dovolí být sama sebou.

Je těžké být ve vztahu plně šťastný, když jste nuceni potlačovat jakoukoli část svého já. Neměli byste se cítit nijak omezováni, ať už se to týká možnosti svobodně se věnovat svým koníčkům nebo být sami sebou.

19. Jaký je váš vztah? Na vaši spřízněnou duši je spolehnutí.

Na svého partnera byste se měli moci vždy v čemkoli spolehnout, od citové podpory až po dodržování svých závazků. Nechcete přece ztrácet čas starostmi o to, jestli se nechová nezodpovědně.

20. Jak se má váš protějšek chovat? S opravdovými spřízněnými dušemi je snadné být.

Každý vztah přináší své bitvy, ale v žádném případě by to neměla být každodenní válka - ta může být vyčerpávající. I když je potřeba se neustále zlepšovat, váš partner by měl být vaším protějškem, spoluhráčem a nejlepším přítelem a vzájemné štěstí by mělo přijít bez větší námahy.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: