20 nenápadných způsobů, jak někoho přimět, aby se s vámi rozešel, pokud to nedokážete vy sami

Foto: Unsplash

20 nenápadných způsobů, jak někoho přimět, aby se s vámi rozešel, pokud to nedokážete vy sami

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Víte, že se váš vztah blíží ke konci. Nechcete však zranit jeho city, a proto potřebujete vědět, jak někoho přimět, aby se s vámi rozešel.

Rozchod s někým není nikdy snadný bez ohledu na to, jaké máte důvody. Pokud však máte pocit, že se vztah vyčerpal, pak máte s největší pravděpodobností pravdu. Nechcete však udělat špinavý skutek, místo toho chcete vědět, jak někoho přimět, aby se s vámi rozešel.

Přestože chcete vztah ukončit, jak to uděláte?

Možná znáte dívku, která dala klukovi kopačky po telefonu poté, co mu řekla, že je spíš jako postava bratra - ouvej. Ale někteří lidé jsou mladí a nemají o celém rozchodovém protokolu ponětí.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Ale i když to možná chcete ukončit, je to stále těžký krok. Někdy zůstáváme ve vztahu déle, protože se bojíme tento krok udělat. Ale poslouchejte, ten správný čas nastal právě teď. Můžete to udělat.

Co způsobí, že vás někdo opustí?"

Pokud vás zajímá, jak naznačit, že se chcete rozejít, aby se s vámi rozešel, pak musíte nejprve vědět, co by někoho přimělo k tomu, aby vás opustil. Důvodů je sice nekonečně mnoho, ale zde jsou některé z těch nejčastějších.

1. Důvody, které vás vedou k rozchodu, jsou různé. Sobectví

Nikdo nemá rád vztah se sobcem. Když myslí jen na své vlastní potřeby a touhy, pak to v druhé osobě vyvolává nelibost.

Sobecká osoba málokdy myslí na to, co potřebuje její partner. Místo toho si prostě dělá, co chce a kdy chce, bez ohledu na to, jaký to má dopad na jeho drahou polovičku.

2. Neslučitelnost

Existuje mnoho způsobů, jak mohou být lidé navzájem neslučitelní, ale jedním z nejdůležitějších způsobů jsou jejich hodnoty a pohled na život.

Pokud mají divoce odlišné politické názory nebo náboženství, nebudou spolu moci být ve vztahu příliš snadno.

3. Lpění nebo nezávislost

Jestliže je jeden z lidí velmi nezávislý a má rád svůj prostor a "čas pro sebe" a druhý ho pronásleduje a chová se lpě, pak to bude velký problém.

Nezávislý se cítí být dušen a ten lpící se cítí být odmítán. Tyto styly citového připoutání se k sobě nehodí.

4. Toxické chování

Existuje spousta různých toxických chování, které může člověk nebo pár mít. Ať už se jedná o fyzické, emocionální nebo psychické týrání nebo něco jako zneužívání návykových látek, toxické chování ve vztahu prostě rozkládá partnerství zevnitř. Nic z toho není zdravé.

5. Emocionální a fyzický odstup

Jestliže se jeden nebo oba lidé citově stáhnou do té míry, že si připadáte jako cizí lidé nebo v nejlepším případě "přátelé", pak to není dobré prostředí pro šťastný vztah.

I fyzická vzdálenost může být faktorem - ať už se jedná o vztah na dálku, nebo jen o sezení na druhé straně místnosti místo toho, abyste se s partnerem objímali.

6. Rozdíly v osobnosti

Možná je jeden člověk introvert a domácí typ. Nikdy nechce opustit dům a neustále sedí na gauči a sleduje televizi nebo hraje videohry.

A pokud je druhá osoba extrovert a chce chodit do restaurací, barů, do kina a trávit čas s přáteli, pak jsou tito dva lidé velmi nekompatibilní.

7. Příliš časté hádky

I když není rozumné očekávat, že pár nikdy nebude mít žádné konflikty, je to způsob, jakým řeší neshody, co může vztah vytvořit nebo zničit.

Pokud se oba dva jen hádáte a nikdy se spolu nebavíte, je to něco, co vás rozdělí.

8. Finanční nezodpovědnost

Někteří lidé to s penězi umí a někteří ne. Jsou tací, kteří jsou přirození šetřílci, a jiní, kteří jsou přirození utráceči.

Když dva lidé nejsou na stejné vlně, co se týče utrácení peněz, může to být velkým faktorem, proč se rozejdou.

Jak někoho přimět, aby se s vámi rozešel, a nejlepší způsoby, jak naznačit, že se chcete rozejít

Pravdu řečeno, neměli byste se snažit někoho přimět, aby se s vámi rozešel. Pokud to opravdu chcete ukončit, měli byste ho oslovit přímo a promluvit si s ním o tom. Tímto způsobem si nebudete zahrávat s jejich emocemi. Nikdo však nemůže tato rozhodnutí dělat za vás.

Pokud se jim nechcete postavit čelem, měli byste vědět, že se chováte jako obrovský zbabělec. Samozřejmě existují i jiné způsoby, jak dát někomu kopačky. Nejsou příjemné, ale lidé je používají.

Po tomto rozchodu by sis však měla dát od randění pauzu. Pokud se s nimi nedokážeš pořádně rozejít, neměla bys s nimi chodit.

1. Dejte vztahu prostor

Pokud chcete, aby se s vámi rozešli, budete muset dát najevo, že se od něj distancujete. Je to sice blbý tah, ale dává to jasný signál.

Snažte se netrávit tolik času v blízkosti svého partnera, zpomalte počet hovorů a textových zpráv, které mu posíláte. Celkově prostě udělejte krok zpět od vztahu. Všimnou si toho.

2. Přestaňte vytahovat budoucnost

Když jste ve spokojeném vztahu, neustále mluvíte o plánech do budoucna. Pokud ho však chcete ukončit, přerušte všechny řeči o budoucnosti.

Možná s vámi plánuje budoucí události, ale vy se musíte k ničemu nezavazovat. Můžete se o věcech se svými přáteli zmínit, ale nezapojujte je do toho. Ach bože, to je chladné.

3. Minimalizujte náklonnost

Pokud s nimi stále spíte, držíte je za ruku a říkáte jim, že je milujete, vedete je k tomu. Musíte tedy vyškrtnout všechny projevy náklonnosti.

Ano, budete vypadat jako chladný hajzl, to byste měli vědět. Nemůžeš jim prostě říct, že s nimi nechceš být? Bylo by to mnohem jednodušší.

4. Řekni jim, že potřebuješ prostor

No, tohle je celkem jasná věc, pokud jde o to, jak někoho přimět, aby se s tebou rozešel. Pokud jim doslova řeknete, že od nich potřebujete prostor, je to silné znamení, že se jejich směrem blíží bouře.

Měli by pochopit náznak, že s nimi nejste spokojeni, a doufejme, že to s vámi ukončí nebo vás s tím alespoň konfrontují. Říkám vám, že je to těžší, než by muselo být.

5. Stěžujte si

Na cokoli. Prostě si stěžujte a stěžujte a stěžujte a doslova je svým stěžováním odežeňte.

Nikdo nechce být s Debbie Downerem, a právě na toho si teď musíte hrát. Jen se snažte nenechat se vtáhnout do své nové otravné postavy. Uvidíte, že se vám to vymstí!

6. Mluvte o svém bývalém

Nikdo nechce být s někým, kdo se ještě nevyrovnal se svým bývalým. Tak o nich začněte mluvit. Zmiňujte v rozhovoru jejich jméno, vzpomínky, které s nimi máte, a lítost nad tím, že jste to ukončili.

Začnou pochybovat o tom, zda jste se přes svého bývalého skutečně přenesli, nebo ne. Což je pro tebe dobré, i když je to naprostý výmysl.

7. Komentujte jejich přátele a rodinu

No, neurážejte jejich přátele a rodinu do té míry, abyste se dostali na černou listinu své komunity, ale lidé se samozřejmě velmi brání tomu, s kým se stýkají.

Pokud nezapadáte mezi jejich přátele a pokud vás jejich rodina nemá ráda, nebudete tu příliš dlouho. To jsi přece chtěl, ne?"

8. Chovej se jako svobodný

Pravda, už jsi se mohl chovat jako svobodný, kdybys udělal ten krok a rozešel se s nimi dřív, než jsi začal tohle drama, ale ne, teď jsi tady a musíme se s tím vyrovnat.

Pokud se na sociálních sítích tváříš, že jsi nezadaný, a chováš se, jako bys byl nezadaný, no, moc ti nebrání v tom, abys byl nezadaný, že?

9. Mějte více "času pro sebe"

Potřebujete, aby si uvědomili, že jste sobec. Protože přiznejme si, že pokud čtete o tom, jak někoho přimět, aby se s vámi rozešel, tak jím jste.

Ale pokud budou schopni vidět vaše chování a označit ho za sobectví, pak budou mít větší tendenci vztah ukončit. Dělejte více věcí, které chcete udělat sami, bez jejich názoru nebo konzultace.

10. Zkuste se s ním rozejít a udělejte to, co chcete. Klíčová jsou sociální média

Pokud neustále zveřejňujete fotografie vás a vašeho partnera - přestaňte. Nemůžete se snažit rozbít vztah, když se stále chováte, jako byste byli spolu. Ne, musíte zcela změnit své chování.

Přestaňte zveřejňovat fotografie a videa, přestaňte je označovat a přestaňte komentovat jejich příspěvky. Prostě přestaň se vším.

11. Řekni to přátelům

Povídky létají rychle, a pokud to řekneš těm správným lidem, kteří mají prořízlou pusu, tvůj partner se nakonec dozví, že se s ním chceš rozejít.

Přirozeně, nikdo nechce dostat kopačky, takže se rozběhne udělat první krok.

12. Jak se s vámi rozejde? Přestaňte s nimi mít sex

Když jste v romantickém vztahu, chcete mít sex, že? No, pokud přestanete chtít mít s partnerem sex, bude se cítit odmítnutý a bude si ho chtít najít jinde.

13. Chovejte se znuděně, když jste spolu

Kdykoli jste se svým partnerem, můžete se chovat, jako byste tam nechtěli být. Držte hlavu v telefonu a trochu si povzdechněte. Můžete dokonce mluvit o tom, jak se nudíte. Nebude je to bavit poslouchat.

14. Přestaňte vést dobré rozhovory

Když s někým začnete chodit poprvé, obvykle si celou noc povídáte a seznamujete se. Rozhovory mohou jít do hloubky. Pokud se tedy začnete bavit jen o počasí a hloupostech, uvidí, že se začínáte nudit.

15. Jakmile se s někým začnete bavit o počasí, začne vás to nudit. Nedotahujte se jako první

Ve většině vztahů je poměr sil relativně vyrovnaný. Jinými slovy, oba lidé udržují obousměrnou komunikaci.

Pokud to však přestanete dělat a donutíte partnera, aby byl tím, kdo vám vždy musí napsat nebo zavolat jako první, nakonec si toho všimne.

16. Přestaňte si s nimi plánovat schůzky

Podobně jako v případě, že se neozýváte jako první, přestaňte si vytvářet nebo iniciovat jakékoli plány na schůzky. To je pro vztah neobvyklé, protože právě to je jeho smyslem - trávit spolu čas.

17. Mluvte o tom, jak jste zaneprázdnění

Jestliže je frustruje, že se nikdy neoslovujete ani neiniciujete setkání, může se dožadovat vysvětlení, proč tomu tak je.

Pokud to udělají, můžete si prostě promluvit o tom, jak máte nabitý život. Vymlouvejte se, proč už na ně nemáte čas. Oni to pochopí.

18. Jak se máš? Chovejte se vlezle, pokud jsou nezávislí

Jsou-li typem člověka, který je nezávislý a má rád svůj vlastní prostor, pak pokud se budete chovat vlezle, bude je to vytáčet.

Na druhou stranu, pokud jste nezávislý a oni jsou spíše ulpívavý typ, můžete se chovat ještě nezávisleji, což je bude velmi zneklidňovat *ne že by to bylo příjemné*

19. Pokud jste nezávislý a oni jsou spíše ulpívavý typ, můžete se chovat ještě nezávisleji, což je bude velmi zneklidňovat *ne že by to bylo příjemné*. Přestaňte svůj vztah upřednostňovat

Ve zdravých vztazích každý člověk staví svého partnera na první místo ve svém životě.

Pokud tedy dáte jasně najevo, že vaše drahá polovička sklouzla na seznamu toho, na čem vám záleží, hodně hluboko, nakonec na to přijde, urazí se a pravděpodobně se s vámi rozejde.

20. Jakmile se vám podaří dostat se na první místo v žebříčku důležitých věcí, můžete se s ní rozejít? Neustále je kritizujte

No, tohle není zrovna příjemná věc - samozřejmě. Ale pokud se s někým chcete rozejít, pak na něm pravděpodobně existují věci, které vám vadí. Takže pokud začnete mluvit o všech jejich vlastnostech, které vás rozčilují, pak je to přestane bavit poslouchat.

Poslouchejte, nejlepší způsob, jak se s někým rozejít, je mluvit s ním a být upřímný. Je to těžké, ale budou vás respektovat oproti tomu, když se naučíte, jak někoho přimět, aby se s vámi raději rozešel.

Zdroje: lovepanky.com, Unsplash

Podobné články