5 věcí, které miliardáři dělají před devátou hodinou ráno.

Foto: Unsplash

5 věcí, které miliardáři dělají před devátou hodinou ráno.

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, v čem tkví tajemství úspěchu, můžete nahlédnout do určitých klíčových postupů, které úspěšní lidé, například miliardáři, zavádějí do své každodenní rutiny. Existuje způsob myšlení, který sdílí mnoho úspěšných lidí, a už to není dobře střežené tajemství; vedoucí žen, které doufají, že se podělí o svůj úspěch s jinými ženami, vysvětlily, co považují za základ svého úspěchu. Některé apelují na rutinu. Soustavné dělání jednoduchých věcí, na kterých nejvíce záleží, zvláště když je ráno svěží den. Když vezmete tuto radu v úvahu, možná zjistíte, že přemýšlíte o podnikání - a životě - jiným způsobem, který by mohl věci změnit k lepšímu.

Cvičení

Běžným přístupem k zahájení dne mezi úspěšnými podnikateli je zahájení cvičením. Anna Wintour, dlouholetá šéfredaktorka Vogue, skvěle začíná každý den hodinovým tenisovým zápasem v 5:45. 

Jessica Alba, herečka a zakladatelka The Honest Company, se snaží cvičit každý den 45 minut, obvykle ráno . Podle Alby „vám může pomoci zpracovat vše, co musíte udělat, a připravit vás na stres ující den dopředu“. Ranní cvičení vám nejen rozproudí krev a uvolní endorfiny zvyšující náladu, ale jeho první zdolání zajistí, že se vaše každodenní cvičení skutečně stane.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Meditace

Oprah řekla, že svůj den začíná dvacetiminutovou meditací. To ji podle ní „naplňuje„ nadějí, pocitem spokojenosti a hlubokou radostí “. Tim Ferriss, americký podcaster, autor, podnikatel a investor v raných fázích technologického startupu, také začíná svůj den meditací, protože si přizpůsobil svůj vlastní ranní rituál, po pohovorech s tisíci úspěšnými vůdci ze všech oblastí života. Arianna Huffington také propagovala výhody své ranní meditační rutiny.

Organizace

Alessandra Ambrosio, modelka, herečka a zakladatelka Victoria Secret, by měla být ráno zorganizovaná, tak, že je připravená vyrazit na celý den. Než ráno opustí svůj dům, ujistí se, že si začala dělat seznamy, ať už jde o nákupy v potravinách nebo nové nápady pro její oděvní řadu. 

Jiné celebrity, jako je Jessica Bile, a dokonce i Steve Jobs, tvrdí, že je důležité, abyste si po probuzení ustlali postel, jen abyste mohli v daný den zahájit vzestupnou trajektorii. Sheryl Sandberg vytvoří svůj seznam „úkolů“ ve spirálovém zápisníku a položky odhlásí před 7:00 hod. Celkově se organizujte!

Přečtěte si noviny

Oblíbeným zvykem, který baví mnoho úspěšných miliardářů, je začít den čtením zpráv, zejména The New York Times. Barack Obama je jedním z takových čtenářů, stejně jako Dottie Hermanová, nejbohatší žena v oblasti nemovitostí.

Snídaně

Něco pravdy může být na tom pořekadle, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne. Kylie Jenner, nejmladší miliardářka světa, jí každý den stejnou snídani - míchaná vejce, avokádo a rýži. Oprah Winfrey také začíná svůj den zdravou snídaní bohatou na komplexní sacharidy, vlákninu a bílkoviny. Tony Robbins rád završuje svůj ranní rituál výživnou snídaní z ryb a salátu. Obecně se rozhodněte pro jídla plná bílkovin a vlákniny, která vám dodají energii, omezí chuť k jídlu a sníží riziko některých nemocí.

Zdroje: womenworking.com, Unsplash

Podobné články