5 znaků, že můžete vašemu partnerovi důvěřovat

Foto: Unsplash

5 znaků, že můžete vašemu partnerovi důvěřovat

Je těžké někomu důvěřovat, když jste v novém vztahu. Ještě jste neviděli všechny pravé barvy svého partnera a pravděpodobně se bojíte, že vám ublíží. Nedůvěra není něco, co byste ve svém vztahu chtěli mít, protože může vést k nedostatku intimity i k dalším problémům. Nedovolte, aby vaše problémy s důvěrou stály v cestě potenciálně skvělému vztahu. Zde je několik tipů, které vám pomohou uvědomit si důvěryhodnost vašeho partnera.

Nemají "malé neviné lži"
Všimli jste si, že váš partner lže o "malých" věcech svým přátelům nebo příbuzným? Malá nevinná lež je ve vztahu velkou červenou vlajkou a může vám o vašem novém partnerovi hodně napovědět. Zdá se vám, že váš partner stále něco tají nebo se o některých věcech "zapomíná" zmínit? Pokud váš partner shledává potřebu lhát o drobných situacích, pravděpodobně není tou nejdůvěryhodnější osobou.

Má dlouhodobá přátelství
Stýká se stále s některým ze svých nejlepších přátel ze střední školy? Pokud mají dlouholetá přátelství, je to známka toho, že jim ostatní lidé důvěřují. Lidé, kteří je znají léta, považují vašeho partnera za důvěryhodného, tak proč byste neměli vy?

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Činy jsou hlasitější než slova
Když udělají chybu, přiznají se k ní. Nedůvěryhodní lidé se neustále snaží ospravedlnit své jednání, přesto se dopouštějí stále stejných chyb. Důvěryhodní lidé nepotřebují každého přesvědčovat, že si důvěru zaslouží. Nechávají za sebe mluvit své činy.

Jsou důslední
Dodržují své sliby a všemu, co dělají, věnují veškerou svou oddanost. Když si něco naplánují, málokdy to zruší. Tvrdě pracují a můžete se spolehnout, že vždy odvedou svou práci a budou tu pro vás, když je budete potřebovat.

Důvěřují vám
Důvěra je oboustranná, a abyste vy mohli důvěřovat jim, měli by oni důvěřovat vám. Důvěra je hlavním klíčem ke spokojenému vztahu a bez důvěry jednoho z vás to nepůjde. Místo toho, abyste se před sebou navzájem tolik varovali, zkuste si problémy s důvěrou vyříkat a dokázat, že mezi vámi dvěma panuje naprostá upřímnost.

Zdroje: womenworking.com, Unsplash

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: