Herečky jak přes kopírák! Uhádnete, která je která...?

Foto: instagram.com

Herečky jak přes kopírák! Uhádnete, která je která...?

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Herečky jak přes kopírák! Uhádnete, která je která...?

Margot (nar.1990) pochází z Austrálie, kde během studia prchla k herectví a postupně se vypracovala až do Hollywoodu! Nejdříve se ucházela o roli v Charlieho andílcích, ale neúspěšně. Menší roli získala v seriálu PanAM, který byl zrušen kvůli malé sledovanosti již v průběhu 1.série. Pak ale přišel BUM. Nabídka na natočení filmu Vlka z Wall street po boku s Leonardem DiCapriem! Vlk ji odstartoval kariéru a teď si z nabídek může vybírat. Dále ji můžeme znát z filmu Já, Tonya, Americká reportérka, Tenkrát v Hollywoodu, Sebevražedný oddíl a dalších...

Jako druhou v pořadí tu máme Emmu Mackey (nar.1996), která pochází z Francie a moc toho o ní nevíme, jelikož se do podvědomí dostala pouze z jediné role a to ze seriálu Sexuální výchova. A říká se, že tuto roli dostala pouze kvůli podobě s Margot. To moc nepotěší, ale řekla bych, že právě tento bonus ji vynese až do Hollywoodu. Seriál si můžete pustit na Netflixu.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

Obě dvě si fanoušci pletou na ulici a ani jedné to nedělá radost. Margot říká, že jí nepřijde, že jsi jsou až tak podobné a není jí to vůbec příjemné. Emma zase doufá, že nebude posuzována podle vzhledu, ale podle herectví.

Posuďte tu podobu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Harley QuinnⓂ (@harleyquinn_official_)

V odkaze na twitteru si fanoušci vytváří koláže s jejich podobou.

Tak jak? Poznali jste, která je která?

Zdroje: instagram.com, facebook.com

Podobné články