Jak znovu milovat po zranění

Foto: Unsplash

Jak znovu milovat po zranění

Po neúspěšném románku je snadné myslet si, že jste neúspěšní. Naučte se však tento skok víry tím, že pochopíte, jak znovu milovat poté, co jste byli zraněni.

Měli jste vztah a teď je po všem.

Možná jste předpokládali, že bude trvat navždy.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Nebo jste možná měli šťastné myšlenky a sny o svém dokonalém vztahu až do chvíle, kdy skončil těžce na vašem srdci.

Život po rozchodu může být hrozný, zejména pokud jste nechtěli, aby vztah skončil, nebo pokud vás někdo podvedl.

Ale teď je důležité pochopit, jak se znovu zamilovat a postavit se na nohy.

Nepřestali jste chodit jen proto, že jste v dětství upadli, že ne? Nebo jste přestali hrát nějakou hru nebo jezdit autem, protože jste to v určitém okamžiku zvorali?

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Život není dokonalý. Jsou to právě drobné nedokonalosti, které dělají život dokonalým.

Nepoznali byste štěstí, kdybyste nerozuměli bolesti. A nepochopíte pravou lásku, aniž byste pochopili, jak se může cítit zlomené srdce.

Jak znovu milovat poté, co vám někdo ublížil

Ačkoli to může znít jako útěcha, ve skutečnosti tomu tak není. Je to pravda.

Život je nepředvídatelný a ne vždy se naplánuje tak, jak jste chtěli nebo očekávali. Naučte se vyrovnávat se se ztrátami a vážit si šťastných zážitků a poučte se ze svých zkušeností.

Nezavrhujte lásku kvůli zlomenému srdci nebo proto, že si myslíte, že vám způsobí bolest. Špatné vztahy způsobují bolest, ne lásku. Pamatujte na to.

Rozchod je jako dveře do dalšího vztahu. Záleží jen na vás, jak dlouho vám bude trvat, než tyto dveře otevřete. Ale v určitém okamžiku se musíte vzchopit a otevřít ty dveře a setkat se s někým jiným.

Vzdali jste se lásky?

Téměř vždy mnoho milenců, kteří prožijí špatné vztahy a neúspěšné románky, se vzdá toho, že by někdy našli pravou lásku. Prostě se domnívají, že láska neexistuje, a myslí si, že je to něco, čemu všichni lidé říkají vztah, kde se dva lidé navzájem snášejí a obětují své štěstí pro toho druhého.

Je to snadný způsob, jak se vykroutit ze situace, kdy si za to možná částečně můžete sami. Popírat, že láska existuje, je zbabělý způsob, jak lhát světu, že selhali nebo nepotkali nikoho, pro koho by stálo za to žít.

Pokud nemůžete najít lásku ve svém vlastním životě, přestaňte se snažit zlepšit si náladu tím, že budete všem ostatním tvrdit, že láska neexistuje, protože ona existuje.

Pokud jste prožili neúspěšný vztah nebo jste utrpěli bolestný rozchod, dejte si na čas a dejte si svůj vlastní život do pořádku. A až budete připraveni hledat někoho výjimečného, udělejte skok víry a vrhněte se po hlavě do lásky.

Znovu se zamilovat

Pokud chcete vědět, jak se znovu zamilovat a zažít lepší vztah, zde je deset kroků, které vám mohou pomoci zažít šťastnější vztah a lepší život.

#1 Přijměte, že váš starý vztah je minulostí

Pokud chcete jednou znovu milovat, naučte se přijmout, že váš vztah skončil. Mnoho milenců se zlomeným srdcem se trápí a trápí nad ztraceným vztahem, jako by ztratili svůj vlastní život. Můžete se tak cítit, to je pravda, ale je to jen ve vaší hlavě.

Máte možnost vrátit úsměv na tvář, pokud se tak rozhodnete. Možná máte pocit, že je špatné být po rozchodu veselý nebo se dobře bavit, zvláště když je snazší zírat do zdi a sadisticky se cítit dobře kvůli bolesti, kterou prožíváte.

Léčte své srdce způsobem, který vám bude vyhovovat, ale netrávte veškerý čas uzavřeni v izolaci. Přesvědčte se, že vztah skončil, místo abyste drželi v ruce telefon a doufali, že vám váš nový bývalý zavolá zpět a udobří se s vámi. Do rozpadlého vztahu se můžete vrátit milionkrát, ale nikdy nebudete šťastní. Připomínejte si, že je konec. I když se to může zdát bolestné, dodá vám to sílu jít dál.

#2 Kde jste udělali chybu?

Rozchod mohl přijít zčistajasna nebo to mohla být série drobných hádek, které vedly k tomu, že váš partner vztah zrušil a odešel. Ať už však byly důvody jakékoli, i když nemáte důvod si nic vyčítat, poučte se z tohoto vztahu.

Vybrali jste si špatného partnera? Byli jste nejistí, nebo jste vždy věděli, že vztah je od začátku odsouzen k zániku? Naučte se číst příznaky špatného vztahu a ujistěte se, že stejné chyby už neuděláte.

Zkušenost je to, co získáte, když se vám něco nepovede. Ale přesto je to cenná lekce. Poučte se tedy z nepovedeného vztahu a mějte tyto drobnosti na paměti.

#3 Užívejte si svůj nový status svobodného

Je to sice případ, kdy je tráva zelenější na druhé straně, ale pro jednou se naučte užívat si druhou stranu plotu. Jste svobodní, tak si to začněte užívat!

Nejspíš jste už nějakou dobu ve vztahu, což vysvětluje, proč máte zlomené srdce a jste naštvaní. Ale nenech se tím omezovat. Trávte více času s přáteli opačného pohlaví. Jsou to sice kamarádi, ale i mezi přáteli je vždycky malinký kousek sexuálního napětí a zábavy z flirtování. A to bys teď mohla využít k tomu, aby ses cítila lépe.

Mluvte s přáteli opačného pohlaví dlouho do noci, volejte svým zamilovaným a přátelům, kteří jsou do vás zamilovaní. Dříve ses těmto přátelům pravděpodobně musela vyhýbat, co na tom, že jsi ve vztahu a tak, ale teď si se všemi těmito lidmi můžeš povídat celé hodiny. Pokud chcete pochopit tajemství, které stojí za tím, že víte, jak prožívat štěstí a jak znovu milovat, vždy hledejte na každém temném mraku světlou stránku. Optimističtí a šťastní lidé si užívají života bez ohledu na překážky, kterým čelí. O smutných pesimistech to opravdu říci nemůžeme, že?"

Vždy se dívejte na světlé stránky života a učte se ze svých zkušeností. Budete se pak cítit lépe a váš život bude mnohem spokojenější. Využijte těchto kroků, abyste věděli, jak znovu milovat poté, co vám někdo ublížil, a přečtěte si dalších deset kroků k uzdravení v článku Jak se znovu zamilovat.

Zdroje: lovepanky.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: