Občas jsou všichni lidé náchylní k pochybnostem o jejich přitažlivosti. Čato začnou hledat nedostatky v sobě, což někdy může být užitečné, protože to vede k vlastnímu rozvoji.

1. Osoby se často snaží navázat ační kontakt.

Opět jsme u očí. Nic víc totiž nepotřebujete. Pokud se na vás cizí lidé často dívají a snaží se navázat oční kontakt. Je to silný znak toho, že jste atraktivní.

Pokud se na vás osoba dívá, znamená to že se snaží navázat spojení. Často se při tom lehce usmívá. Pokud se na vás osoba dívá i po tom co jste si všimli, že se na vás dívá. Je k vám pravděpodobně nakloněna a připadáte jí velice atraktivní.

2. Lidé vás málokdy komplimentují.

Vzpomínáte si na situaci, kdy jste byli 100% sebevědomí a byli si jisti, že všechny oči budou upřeny na vás, ale nakonec jste s těží dostali jediný kompliment? Je zřejmé, že po této situaci člověk automaticky začne mít pochybnosti a bude si myslet, že možná není tak atraktivní jak si myslí. Ale tato situace znamená pravý opak - jste nádherní.

Důvodem je, že lidé si myslí, že jste si vědomi toho, jak jste úžasní a nepotřebujete k tomu žádné připomínky. Jiní by si dokonce mohli myslet, že jste unaveni z přílišné pozornosti. Pokud lidé, kteří vás obklopují, nemají za potřebí vám dávat komplimenty, neznamená to, že vás považují za neatraktivní.

3. Lidé zvedají obočí, když se na vás dívají

Zdvihání obočí se často děje automaticky, bez našeho vědomí. Při jaké situaci tedy nevědomky zvedáme obočí? Když vidíme někoho o kom si myslíme, že je atraktivní.

Ano, je to pravda. Schválně se snažte soustředit jakmile uvidíte někoho kdo se Vám líbí. Všimnete si, že jste zdvihly obočí, ale neuvědomujete si to. Zdvižené obočí, značí přátelský postoj k něčemu, je to velice silný znak neverbální komunikace. Navíc je to podvědomý pokus o to otevřít více oči. Abyste mohli vidět něco nebo někoho lépe.

4. Když konečně dostanete kompliment, zní to apaticky

Typický příklad, když muž řekne ženě "Vypadáš skvěle, jako vždy" a žena zrovna nosí nové šaty a make-up. Je tedy přirozené, že si žena myslí, že tento kompliment není upřímný.

Ve skutečnosti by ale měli být šťastné. Protože osoba, která dává takový kompliment, bere její atraktivitu za samozřejmost. Už si tedy nevšímá malých detailů, které se změnily.

5. Druhá osoba často dělá "duck face"

Další věc, kterou děláme podvědomě, je duck face. Většinou se nejedná o dlouhou časovou periodu. Typicky to trvá méně než 1 sekundu, následně přepneme do našeho obvyklého obličeje. Tato tvář se typicky ukáže několikrát, na malou časovou periodu. Tento signál je podobný olizování rtů, což je znak, který opět znamená, že cítíte, že druhá osoba je velice atraktivní.

6. Lidé jsou k vám buď velice naklonění nebo vás nesnáší.

Ať už narazíte na hrubou a nepříjemnou osobu nebo nečekaně přátelský postoj, signalizuje to, že vás ostatní lidé zaznamenávají. Sebevědomá osoba, která nemá komplexy a považuje se za atraktivní a úspěšnou, oceňuje stejné kvality i u jiných lidí. Proto, se k vám seběvedomá osoba chová velice přátelsky.

Na druhou stranu se všichni milí lidé někdy setkávají s negativními emocemi jiných lidí a velmi často jsou tyto emoce nesmyslné. Mějte na paměti, že tyto lidé jsou nešťastní a nemají sebevědomí.

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář