Pokud nemá tyto 4 vlastnosti, neberte si ho

Foto: Unsplash

Pokud nemá tyto 4 vlastnosti, neberte si ho

Teď už víte, že když muž vyjede na číšníka, pravděpodobně udělá totéž i vám. A ti muži, kteří nenávidí všechny své bývalé? No, řekněme, že se jim pravděpodobně nedostane mnoho pochval ani z druhé strany.

Ale kromě zřejmých vlastností, kterým by se člověk měl u partnera vyhnout - agresivita (pasivní nebo otevřená), neúcta, nedostatek slušného chování, empatie a/nebo inteligence - existují i takové červené vlajky, které za růžovými brýlemi vypadají jako jemnější odstín růžové.

Víte, o čem mluvím. Jsou to ty, které ve vás vyvolávají ten svíravý pocit a nechávají vás přemýšlet, zda je situace řešitelná, nebo je čas odejít. Pokud vás už nebaví sbírat věrnostní míle do očistce mezi pobytem a odchodem, máte štěstí.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Pokud tyto vlastnosti nemá, jsou to známky toho, že byste si ho neměla brát. Jsou to neoddiskutovatelné vlastnosti, které se často přehlížejí, ale kterých jsem se naučila pevně držet.

1. Má stálé zaměstnání a pracovní historii.

via GIPHY

V době našeho dospívání dělalo působení v kapele muže sexy. Jako dospělé ženy je sexy, jen když je tou kapelou U2. Samozřejmě, že vyžadovat, aby muž nosil domů slaninu jako Bono, je chování, které bych jen těžko schvalovala (vydělej si vlastní peníze, holčičko), ale jako žena, která chodila s věčně nezaměstnaným, vám můžu říct, že očekávat od něj solidní práci, pracovní historii a kariérní plán by nemělo být nic složitého.

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Nevěříte mi? Šla jsem si to potvrdit k odborníkovi.

"Pracovní morálka muže je odrazem jeho charakteru," říká Jennine Estesová, M.F.T. a autorka knihy Relationships In The Raw Podle ní schopnost dlouhodobě se zavázat dává nahlédnout do jeho hodnotového systému. "Budování kariéry ukazuje na schopnost zavázat se, pracovat přes obtíže a ukazuje na rozvoj lidských dovedností. Rovněž to poukazuje na jeho sebeúctu. Všechny tyto věci ovlivní váš vztah kromě toho, že ulehčí zjevnou finanční zátěž."

Rovnice mezi prací a vztahem: Je to víc než to, že má práci a vy nechcete neustále rozdělovat (nebo dostávat) šek; je to pohled do jeho osobního kodexu.

"Lidé se mohou sblížit kvůli své kariérní vášni nebo to může zvýraznit protichůdné hodnoty," říká Estes, který dodává, že způsob, jakým člověk přistupuje ke své kariéře, může také ukázat, jaký může být ve vztahu. "Nejde jen o finanční zajištění, ale také o to, abyste ukázali, že je někdo ochoten každý den vstát a udělat vše pro to, aby se o sebe postaral a pracoval na vyšším cíli."

Když je to proveditelné: Pokud váš muž nedávno změnil směr, dokončil školu nebo byl propuštěn, dejte mu pauzu.

"Nepředbíhejte, dokud neznáte celý příběh," radí Estes. "Muž, který pracuje na dosažení většího cíle nebo bojuje o lépe placenou pozici, se hodně liší od někoho, kdo je nespolehlivý, nemá ambice nebo je líný." Dejte mu rozumný časový rámec a věnujte pozornost jeho odhodlání a úrovni energie. Pokud vstává brzy, navazuje kontakty a buší do chodníku, zaslouží si vaši plnou podporu.

Když to nejde: Má váš muž neustále problémy s prací nebo se vymlouvá, že zůstane nezaměstnaný, dokud nenajde "dokonalou" práci? Možná je na čase dát mu výpověď. Pokud nebojuje za něco tak důležitého, jako je jeho kariéra, jak můžete očekávat, že bude bojovat po vašem boku, když půjde do tuhého?

2. Umí vařit a uklízet.

via GIPHY

Ne, nemluvím o nádobí ve stylu Todda Englishe a podlaze tak čisté, že se z ní dá jíst (i když, obojí by bylo fajn). Přesto pevně věřím, že všichni dospělí by měli umět udělat slušnou omeletu a steak a měli by chtít umýt nádobí do několika hodin po jídle.

Tyto dovednosti nejsou jen o soběstačnosti (a odporu k pachům a potvůrkám), ale ukazují, že člověk má zájem užívat si života a není líný jít za hranice základních věcí.

Rovnice prádlo/láska: Každý, kdo má dlouhé pracovní dny a rušný společenský život, ví, že čísla na vynášení se volají a ponožky z trubek občas najdou domov na podlaze. Já tyto věci přičítám k vedlejším účinkům plného života. Nicméně pokud jediné vaření, které váš muž dělá, je ohřívání jeho General Tso's ve špinavé mikrovlnné troubě, může to být známka něčeho vážnějšího.

Muž, který se o sebe umí postarat - a záleží mu na tom natolik, aby se o to snažil - bude mnohem ochotnější přidat a postarat se o vás než někdo, kdo jen očekává, že budete žít podle jeho nízkých standardů nebo fungovat jako služebná na plný úvazek. A pokud to nedělá, je to jedno ze znamení, že byste si ho neměla brát.

Když je to proveditelné: Jestliže prostě neumí vyčistit záchod nebo nakrájet cibuli, ale je otevřený tomu, aby se to naučil, klidně to přejděte.

"Klíčovou složkou je kompromis. Nikdo by neměl dělat všechnu práci, musíte mít zlatou střední cestu. On vaří, vy uklízíte. On ustele postel, vy utřete prach na stole. Tímto způsobem to není přehnané. Jde o to, aby si dva lidé vytvořili domov, který jim bude připadat jako jejich osobní útočiště," říká Estes.

Kdy to nejde: Estes říká, že existují určité "červené vlajky", které by se neměly přehlížet. Pokud odmítá udělat svou část práce, vždy ji odkládá na "zítřek" nebo si myslí, že prádlo perou jen dámy, sbalte se a jděte."

To signalizuje, že vás možná nevnímá jako rovnocennou partnerku."

"To je pro vás velmi důležité. To je mnohem větší problém než řešit, kdo vynese koš.

3. Nežije doma s rodiči.

via GIPHY

Je hezké, když si je muž blízký se svou matkou, ale pokud ví, kde jste 24 hodin denně, 7 dní v týdnu nebo se mezi vámi tulí při filmovém večeru, budete si připadat spíš jako sourozenec než jako důležitý partner. K rodinné orientaci patří trávení společného času, společné oslavy a vzájemná podpora. Rodinně posedlý je jiný příběh.

Ten, který vás přijme příliš rychle, je také velké ne. "Pokud si vás celá jeho rodina přidá na Facebook hned první měsíc nebo se s rodinou setkáte na několika prvních schůzkách, vidíte velké, červené vlajky," říká Estes.

Rovnice rodina/vztah:

"Musí být schopen postavit se na vlastní nohy jako samostatný muž, který se sám rozhoduje, dokáže se postavit světu čelem a zaplatit své účty bez cizí pomoci."Je důležité si uvědomit, že každá rodina má jiné hodnoty a hranice, ale váš muž musí vědět, kde končí jeho dětství a začíná dospělost. Pokud to nedokáže, jsou to důležité faktory, které je třeba zvážit," říká Estes.

Když je to proveditelné: "Je dobrým znamením, když si váš muž dokáže stanovit hranice a je otevřený rozhovorům o vašich pocitech, přičemž se cítíte jako priorita," říká Estes. A co víc, tyto vlastnosti mohou pomoci, aby vztah fungoval, i když se vám zpočátku nedařilo.

"Neznamená to, že to musíte ukončit, pokud si s rodinou na začátku nerozumíte. Důležitější je prozkoumat, jak se vám dvěma daří tyto problémy řešit. Musíte se ujistit, že vztah je pevný a dokáže se s konflikty vyrovnat bez ohledu na to, co se stane," říká.

Když to nejde: Pokud má maminka vašeho muže problém při každém vašem rande nebo většina jeho rozhovorů zahrnuje členy jeho rodiny, možná je čas přetnout pupeční šňůru. Přístup "krev je hustší než voda" bude stát v cestě vaší dlouhodobé lásce, varuje Estesová.

"Pokud je jeho rodina tak vysoko na piedestalu, kde je vždy na prvním místě a má přednost před vším ostatním, včetně vás, budete se cítit přejetá," říká Estesová. A opravdu, kdo by se chtěl líbat s mužským dítětem? Ne, díky.

4. Má svůj vlastní život.

via GIPHY

Ve světě seznamek a swipování doprava se páry, které dělají všechno společně, mohou zvenčí zdát retro a roztomilé, ale je skutečně cenné létat sólo, i když jste k sobě připoutáni.

"Vztahy jsou dynamické a existuje spousta způsobů, jak se s partnerem spojit. Ve vztahu je důležité mít svou identitu a individualitu. Čím více na sobě pracujete a budujete si sebevědomí, tím více můžete do vztahu přinést. Čím více se rozvíjíte, tím více může růst i vztah," říká Estes.

Rovnice mezi vlastním životem a vztahem: Samozřejmě nenavrhuji, aby se každé ženě začala líbit představa kostarické rozlučky se svobodou, ale představte si, že byste nikdy neměli čas na to, abyste si odpočinuli s děvčaty u lahve vína nebo abyste si s nejlepší kamarádkou udělali výlet do dokonalých lázní?

Máme tendenci zapomínat, že všichni jsme individuality na životní cestě, které se rozhodly jít společně, a to, že jsme ve vztahu, na tom nic nemění. "Je důležité mít čas pro sebe, pro přátele a koníčky mimo vztah, aby se partneři mohli s nadšením vrátit k sobě a sdílet své příběhy," říká Estes.

Když to jde: Pokud je váš muž trochu stydlivý nebo trochu samotář, neznamená to, že ho musíte odkopnout. Možná si není jistý, jak oslovit nové přátele. Zamyslete se nad tím: Ve škole bylo snadné poznávat nové lidi, ale s přibývajícím věkem se nám příležitosti k navazování nových přátelství (a setkávání se starými) mohou zdát omezenější, což znamená, že pokud váš muž nemá pevnou partu stálých společníků, pravděpodobně nebude mít stále s kým něco podnikat.

Když to nefunguje: Pokud si váš frajer plete spoluzávislost s láskou, nemá žádné skutečné zájmy ani vášně (čti: je nudný) nebo obětuje svůj "čas pro sebe", aby vám zabránil jít ven a užít si ten váš, možná je čas posunout se dál ... sama.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: