10 zásadních kroků, jak odolat pokušení v lásce

Foto: Unsplash

10 zásadních kroků, jak odolat pokušení v lásce

Pochopit, jak odolat pokušení v lásce, je snadné, pokud víte, jak pokušení skutečně ovlivňuje vaši mysl. Pomocí těchto rad zjistíte, jak odolat pokušení podvádět.

Není neobvyklé, že pokušení podlehne každý, bez ohledu na to, v jakém je vztahu.

Mnoho lidí tvrdí, že nikdy nejsou v pokušení podvádět.

Přečtěte si také: Recenze eToro - Jsou vaše peníze v bezpečí?

Mnoho jiných říká, že pokud někoho opravdu milujete, nikdy vás nemůže sexuálně přitahovat někdo jiný.

Ale je to pravda?

Naprosto nesouhlasím. A věda také!"

Přečtěte si také: Jak vytvořit webové stránky pomocí Squarespace?

Pokušení v lásce

Lidé, kteří tvrdí, že je nikdy nepokouší nevěra, zřejmě neviděli dost světa nebo nepřišli do styku s dost hezkými lidmi.

A lidé, kteří tvrdí, že pokud jste zamilovaní, nikdy vás nemůže pokoušet nebo přitahovat někdo jiný, no, ti se také prostě mýlí.

Láska a sexuální přitažlivost jsou dvě různé emoce a je velmi dobře možné prožívat tyto dva jedinečné pocity ke dvěma různým lidem současně.

Možná vás zpočátku cloumá intenzivní nával lásky a zamilovanosti, který vás dostatečně přesvědčí o tom, že jde o silný koktejl lásky a sexuální přitažlivosti. Brzy si však uvědomíte, že považovat někoho jiného za přitažlivého je stejně přirozené jako cítit hlad nebo chtít spát.

Když jde o to vědět, jak odolat pokušení v lásce, musíte pochopit, že čím více jste obklopeni sexuálně přitažlivými příslušníky opačného pohlaví, kteří vás přitahují, tím více byste byli v pokušení podvádět svého vlastního partnera.

Tím se pravděpodobně objasňuje, proč mají filmové hvězdy takový problém udržet si dlouhodobý vztah. Zřejmě jsou obklopeny krasavicemi a po určité době si nemohou pomoci. Ale na druhou stranu, kdyby opravdu chtěly odolat pokušení, dokázaly by to.

Jak odolat pokušení v lásce

Jednou z prvních věcí, kterou musíte pochopit, pokud jde o odolávání pokušení, je skutečná základní skutečnost. Pokud neexistuje pokušení, pak není čemu odolávat.

Toto může platit pro spoustu věcí, ale neplatí to pro lidi a opačné pohlaví. Lidé jsou evolučně stavěni tak, aby je opačné pohlaví přitahovalo. Skončí však každá interakce v posteli? Jistěže ne.

Můžete se s atraktivním klukem nebo holkou dát do řeči a dokonce s ním flirtovat, ale pokud nemáte opravdový zájem přenést to dál než za hranice šťastného flirtování, nemusíte se bát, že budete bojovat s pokušením. Ale myslí si váš partner, že flirtování je také nevěra?

No, pak je na čase pochopit, jak se bránit pokušení v lásce na základě vašeho vlastního vztahu.

#1 Stanovte si hranice nevěry

Každý vztah je jedinečný. To, co vy považujete za podvádění, nemusí někomu, kdo žije v otevřeném vztahu, stát za zamyšlení. Znáte sebe i svého partnera lépe než kdokoli jiný, alespoň pokud jde o srdeční záležitosti. Stanovte si proto své hranice a vyhněte se překročení hranice, pokud víte, že by to mohlo vašeho partnera zranit.

#2 Uvědomte si, co můžete ztratit

Pokušení podvést svého partnera vás může přemoci, nebo chcete podvést jen jednou a na všechno zapomenout. Kdyby se to však váš partner někdy dozvěděl, dokážete si představit, co by se mohlo stát?

Odstoupil by váš partner od vztahu, nebo by došlo k velkému narušení důvěry mezi vámi oběma? Než se vrhnete do vod pokušení, vždy se zamyslete nad tím, co můžete ztratit.

#3 Stojí to opravdu za to?

Každý, kdo někdy podvedl partnera, by vám to potvrdil. Nikdy to nestojí za to. Sexuální vzrušení z těžkého mazlení nebo vztahu na jednu noc by mohlo být vzrušující, ale ve chvíli, kdy s tím skončíte, budete se cítit prázdní a prázdní. A jakmile překročíte hranici byť jen jednou, už opravdu není cesty zpět.

#4 Vžijte se do situace svého partnera

Nevadí, že vás při tom přistihnou, ale jak byste se cítili vy, kdybyste byli na místě svého partnera? Kdyby váš partner viděl, že flirtujete nebo se snažíte o fyzický kontakt s někým jiným, dokážete si představit, jak zdrceně a zrazeně by se cítil? Tohle je výzva pro vaše svědomí.

Váš partner se možná nikdy nedozví, jestli jste ho někdy podvedli. Ale ve vztahu, který je postaven na lásce a důvěře, se musíte naučit přemýšlet z pohledu svého partnera a rozhodnout se pro svůj další krok.

#5 Naučte se vyhýbat pokušení

Ačkoli je přirozené, že vám někdo připadá přitažlivý, a dokonce si dopřejete trochu neúmyslného flirtování, vyhněte se tomu, abyste to dotáhli do dalšího kroku. Jako lidé chceme vždycky víc, zejména pokud jde o sexuální přitažlivost. Spokojíte se někdy s pouhým flirtováním, polibkem, silným hlazením nebo dokonce jen se sexem s jednou osobou? Když vstoupíte do světa pokušení, vždy byste chtěli víc. Nikdy vás nic neuspokojí.

Pokud vás přitahuje kolega v práci, zkuste se mu pomalu vzdálit nebo flirtování po kouskách omezit. Vždy je lepší udělat si čáru a zůstat za ní, než ji překročit a pak si přát, abyste to neudělali.

#6 Jste šťastní v lásce?

Mít sex s někým jiným se může zdát jako vzrušující představa. Nakonec vám však samotné sexuální uspokojení nikdy nemůže přinést naplnění a uspokojení ze šťastného vztahu. Pokud jste ve svém vztahu šťastní, měli byste to všechno zahodit a podvádět svého partnera jen proto, abyste si dopřáli pár minut sexuálního uspokojení? Stojí těch pár minut v posteli s jinou osobou za to, abyste riskovali veškerou lásku, kterou ke svému partnerovi chováte?

#7 Respektujte svého partnera a svůj vztah

Když jste do někoho zamilovaní, respektujete svého partnera a vztah. A když si někoho vážíte, nemůže vás nikdy napadnout, že byste mu úmyslně ublížili. Pokud chcete vědět, jak odolat zamilovanému pokušení, místo toho, abyste přemýšleli o tom, jak se z nevěry vyvléknout, zeptejte se sami sebe, zda si svého partnera opravdu vážíte natolik, abyste odolali myšlence na nevěru.

#8 Dokážete zvládnout pocit viny?"

Možná jste několik dní budovali sexuální vzrušení a jednoho rušného dne jste se mohli ocitnout na pokraji nevěry. Jen se na chvíli zamyslete, zvládnete někdy pocit viny nebo se láskyplně zadíváte zpět do očí svého partnera, když vás šťastně obejme nebo políbí? Mohou být věci ještě někdy stejné poté, co ulehnete do náruče jiné osoby, do jiné postele?

Je snadné fantazírovat o sexuálním úniku, ale naučit se fantazírovat i o následcích vám může pomoci získat lepší perspektivu, zda byste měli svého partnera podvést, nebo ne.

#9 Neskrývejte své myšlenky

Pokud je váš vztah postaven na pevných základech lásky a důvěry, opravdu byste se neměli obávat jakýchkoli nejistot. Pokud s vámi flirtuje muž v práci nebo pokud vám dívka, kterou jste potkali na konferenci, řekla, že se jí líbíte, neskrývejte tyto detaily před svým milencem. Mluvte otevřeně o tom, do koho jste zamilovaní a kdo vás přitahuje.

Když před partnerem skrýváte drobné flirtující detaily, spojíte si s touto myšlenkou také trochu sexuální trapnosti. S přibývajícími dny můžete vést mnohem více koketních rozhovorů nebo kradených pohledů a brzy se z toho stane sexuální tajemství, o kterém budete fantazírovat.

Co začne jako trapná myšlenka, může jednoho dne vést k tomu, že zabloudíte do jiné postele, protože je to tak vzrušující myšlenka. Pokud byste však dokázali být k partnerovi ohledně těchto drobných interakcí upřímní, napětí okamžitě vyšumí a vy o tom opravdu nebudete moc přemýšlet. A nejlepší na tom je, že vás to s partnerem sblíží a zvýší to vzájemnou důvěru.

#10 Postavte se pokušení čelem

Pokud chcete vědět, jak pokušení v lásce odolat, přestaňte se před ním schovávat. Naučte se mu čelit. Pokušením je pouze to, když se ho bojíte nebo se bojíte, že ho nezvládnete. Pokud s někým dokážete vést zábavnou, koketní konverzaci a nemyslíte na sex s ním, není třeba se pokušení obávat ani mu odolávat.

Zamknout myšlenku na pokušení není nikdy řešením. Naučte se mu čelit a postavte se mu. Pokaždé, když budete sdílet bližší než normální chvíle s jinou osobou, zeptejte se sami sebe, zda je tato nová osoba skutečně lepší než váš vlastní milenec. Pokud jste skutečně zamilovaní a vážíte si svého partnera, vždy uvidíte, že žádná nevěra nikdy nestojí za lásku a štěstí, které vám dává váš vlastní partner.

Mnoho lidí, kteří svého partnera podvádějí, si to uvědomí až poté, co skutek spáchají. A vždy litují, že vůbec podváděli. Vy můžete být tím šťastlivcem, který se nad tím dokáže zamyslet, než se vrhne do vod nevěry.

Než tedy uděláte další krok, zeptejte se sami sebe, zda těch pár hodin v cizí posteli opravdu stojí za víc než váš milenec a váš společný vztah.

Vědět, jak odolat pokušení v lásce, neznamená schovávat se před pokušením. Je to o skutečném pochopení toho, že to, co sdílíte se svým vlastním milencem, je mnohem výjimečnější a má větší cenu než jakákoli aféra na celém světě.

Zdroje: lovepanky.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: