5 způsobů, jak zjistit, že vás opravdu miluje, ne jen vaši pozornost

Foto: Unsplash

5 způsobů, jak zjistit, že vás opravdu miluje, ne jen vaši pozornost

Začněte meditovat s naší vedenou meditací zdarma! Mrkni na youtube!

Vrací vám textové zprávy. Zavolá vám zpět. Přijímá pozvání ke společnému trávení času. Jí vaše jídla a pokorně přijímá vaše dárky. Možná dokonce přiznává, že mu na vás hluboce záleží.

Ale za snahu dostává pětku. Pokud ho neoslovíte, je z něj M.I.A. Nebude iniciovat kontakt. Nekupuje vám dárky ani pro vás nedělá pozorné věci. Nemluvě o tom, že od začátku jasně říká, že s vámi nechce mít opravdový vztah.

Přestáváte si klást otázku: "Miluje mě?". Mohl by tě tedy jednoho dne milovat? Nebo je tvé srdce předurčeno ke zlomení? Zde je pět známek toho, že vás miluje a že to s vaším vztahem myslí vážně.

Přečtěte si také: Koupil krachující web, teď s ním chce vzdělávat celé Česko

1. Jaký je váš vztah? Oba se snažíte, aby váš vztah fungoval.

via GIPHY

Pokud máte pocit, že vztah držíte pohromadě jen vy, pak tomu tak pravděpodobně je. Pokud máte pocit, že by odplul, kdybyste uvolnila svůj bílý stisk, pak by to pravděpodobně udělal.

2. Netváří se provinile.

Většina oportunistických blbců nemá radost z toho, že ubližují ženám. Je to jen nepříjemný vedlejší produkt. A je pravděpodobné, že pokud vás tento muž využívá, není výjimkou. Cítí se provinile, že si zahrává s tvými city, a to se na něm projeví. Občas bude působit emočně těžce a může na vás projevovat zkreslenou sebenenávist, chovat se uštěpačně a zle.

Může také, a to může být velmi matoucí, občas projevovat hlubokou míru empatie - naslouchat vašim problémům se starostlivým výrazem nebo se vás dotýkat s láskyplnou náklonností. To může souviset spíše s jeho pocity viny než se skutečným soucit em s vaší osobou. Protože, přiznejme si to, kdyby s vámi soucítil, propustil by vás, abyste našla skutečnou lásku.

3. Chová se k ženám s respektem, včetně vás a svých bývalých.

via GIPHY

Poslouchejte, jak mluví o ženách a předchozích vztazích. Hraje si na oběť? Například: "Byla tak panovačná" nebo "Jsem komplikovaný a ženy mi nerozumí". Pokud se v minulosti nechoval zodpovědně a obviňoval ženy z toho, že jsou "šílené", pak se váš vztah pravděpodobně nikdy nikam neposune.

Vy se nakonec rozzuříte kvůli jeho nedostatku zodpovědnosti a empatie v ne-vztahu, který sdílíte, a stanete se také jeho pachatelem. Nebude schopen vidět, jak vás jeho jednání tlačí k útoku; uvidí jen vaše "vzteklé, panovačné způsoby".

4. Má na paměti, jak se cítíte.

Mohla byste být jeho odrazovým můstkem, zdrojem dočasné intimity, zatímco bude hledat "tu pravou". Někteří lidé nedokážou být sami; raději si navléknou partnerku pro společnost a sex, než aby dbali na její pocity a vydrželi čekat na ten pravý vztah.

Dobrá zpráva je, že pokud je to tento případ, pomáhá vám vyhnout se kulce. Pochybuji, že chcete milovat muže, který si hraje s city, časem a energií žen pro své sobecké cíle.

Mohl by být také citově nezralý a mít problémy s intimitou, což by mu ve skutečném vztahu působilo potíže. Někteří lidé dokáží být ve vztahu jen tehdy, když se necítí pevně. Potřebují vědět, že mohou kdykoli odejít.

Jen nezávazný vztah, kde je náklonnost nejistá, je pro ně bezpečný. Všechno ostatní jim připadá jako past. Potřebují vědět, že se mohou kdykoli rozejít (fyzicky i citově) a nic nebude ztraceno.

5. Vidí se s vámi dlouhodobě.

via GIPHY

I když je do vás tajně blázen, necítíte se bezpečně. Necítíte se ve vztahu dobře. Chceš víc. A měla bys. Zasloužíte si takového muže, který se s vámi vidí dlouhodobě nebo se k tomu propracovává. Nezasloužíš si muže, který bere, ale nikdy nedává.

Vím, jak těžké může být nezvládat situaci a riskovat, že ho ztratíš. Zažila jsem úplné záchvaty paniky, když jsem se snažila toxického muže pustit. Ale nezemřela jsem na ně. Emoce vás nezabijí, ale špatný muž vám může zničit život.

Dovolte mi, abych se s vámi podělila také o trochu psychologie. Tento muž není ten, o koho se bojíte, že ho ztratíte. Vaše panika a úzkost s ním ve skutečnosti nemají nic společného; mají co do činění s osobou z vaší minulosti, pravděpodobně z dětství, která vás nějakým způsobem opustila.

Ty staré pocity se spustily a působí spoušť na vaši tělesnou chemii. Je čas se uzemnit, nadechnout se a odejít. Je čas uznat, že ho nutně nemilujete, ale že jste uvízli v chemickém cyklu bolesti z minulosti. Je čas řešit své problémy místo toho, abyste se honili za slepou uličkou.

Nemůžete kontrolovat jeho city k vám ani jeho chování, ale můžete si stanovit osobní hranice. Koneckonců bohyně nelpí, nehoní se ani se neschovává; valí se životem jako šifonová stuha zmítající se v rozbouřené vlně - s grácií a bez odporu.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash

Podobné články